iPhone SE Plus – tak mogłoby wyglądać marzenie wielu użytkowników!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Niedawno Apple spełniło marzenie pewnej rzeszy fanów, która chciała małego telefonu z dużym ekranem. Kolejni w kolejce to użytkownicy, który za idealny rozmiar uważają iPhone’a 5/5s/SE.

Projekt na 6!

Nowy „iPhone SE Plus” do projekt ekipy CURVED. Trzeba przyznać, że ciekawą koncepcję mieli przy jego projektowaniu. Projektanci zastosowali tutaj taktykę przyjętą przy tworzeniu iPhone’a X, tj. cały front urządzenia to powierzchnia robocza. Dzięki czemu w obudowie obecnego SE, będzie możliwe umieszczenie ekranu o przekątnej 4,7”.

Znajdziemy rownież wcięcie, które jest znakiem rozpoznawczym modelu X. Po bokach otacza go czarny pasek statusu, który zawsze swieci na kolor czerwony. Smartfon zaprojektowany został w aluminiowej obudowie (identycznie jak jego poprzednik), co wiąże się z brakiem bezprzewodowego ładowania. Dodajmy do tego mocne podzespoły, 3D Touch, Apple Pay dostępne w Polsce i dla licznej grupy osób mamy iPhone’a idealnego.

iPhone SE Plus to sen fanów małych ekranów

Na taki obrót sprawy będziemy musieli jednak poczekać. Można przypuszczać, że Apple nie ma jeszcze opracowanej techniki, dzięki której zmieściłby np. system TrueDepth czy podwójny tylni obiektyw w tak małej obudowie w jaką byłby wyposażony „iPhone SE Plus”.

Dodatkowo dochodzi fakt, że model X jest delikatnie większy, niż 4,7” obecnie dostępne modele. Wszystko po to, by pomieścić najnowsze technologiczne rozwiązania. Dodatkowo wiele osób narzeka na fakt, iż iOS 11 jest niezbyt dobrze przystosowany do mniejszego wyświetlacza.

iPhone SE Plus – galeria

 

Źródło: Curved.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *