W iPhonie X będzie o wiele większa bateria!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Przedsprzedaż iPhone’a X przed nami, więc czas na nieco informacji o jubileuszowym modelu. Wygląd i większość parametrów jest nam znana, jednak dwa zostały nie do końca sprecyzowane. Dziś mamy na to odpowiedź.

OnLeaks jak zawsze rządzi!

Jeżeli chcecie znać wszystkie szczegóły to w iPhonie X została zamontowana bateria o pojemności 2716mAh. Dodatkowo, o co pytało bardzo dużo osób, znajdziemy tutaj 3 GB pamięci RAM. To ważne, ponieważ część osób zarzekała się, że “iks” idzie w ślady androidowych producentów, którzy stosują coraz to więcej RAM-u i znajdziemy w nim 4 GB RAM.

Informacje te możecie znaleźć na twitterowym profilu Steve’a O, który jest jednym z czołowych “leakerów”, jeśli chodzi o technologiczne kręgi. Zamieścił on bowiem zrzuty ekranu, na których widać informacje o iPhonie X pochodzące z chińskiego serwisu TENAA (certyfikacje et cetera). W tym samym serwisie znajdziemy informacje odnośnie modeli 8 i 8 Plus jak również innych smartfonów.

X daje radę!

Ci, którzy dość sceptycznie podchodzili do plotek mają teraz pełne potwierdzenie z serwisu TENNA. Porównując do iPhone’a 8, który posiada baterię o pojemności 1821mAh i 2GB RAM czy iPhone’a 8 Plus z baterią o pojemności 2675mAh i 3GB RAM na pokładzie, jubileuszowy model trzyma naprawdę dobry poziom.

Pytanie tylko jakie będą realne czasy pracy na jednym ładowaniu. Duża ósemka posiada zbliżoną pojemność ogniwa, jednak nie została wyposażona w rozwiązania znane z “iksa”. Miejmy nadzieję, że do jego prezentacji pojawi się odpowiednia ilość łatek, które dadzą większą stabilizację systemy, niż obecna wersja iOS 11.10.1 (i tak jest lepiej, niż na iOS 11).

 

Źródło: iClarified.comOnLeaks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *