iPhone X Plus na pierwszych renderach! (Jak wygląda Xs Max)

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Jeszcze iPhone X nie został wprowadzony do sprzedaży, a niektórzy użytkownicy sprzętu Apple już wyczekują przyszłego roku. Na przeciw ich dociekliwości wyszedł portal iDropNews, który zaprezentował ciekawe informacje odnośnie przyszłorocznych modeli.

iPhone X Plus – czy tam będzie wyglądał przyszły następca 8 Plus?

W internecie można znaleźć pewne raporty, które sugerują, że firma Tima Cook’a pracuje nad nowym 6″ urządzeniem. Zdjęcia zawarte w tym artykule ukazują 6,4″ “iPhone’a X Plus”, który designem nie odbiega od nadchodzącego modelu X. Przyszłoroczne urządzenie dysponuje charakterystycznym wcięciem w górnej krawędzi ekran jak również wyświetlaczem edge-to-edge, co skutkuje wąskimi ramkami wokół wyświetlacza.

Na powyższym zdjęciu możemy porównać oba modele. Różnica 0,6″ delikatnie powiększa całe urządzenie. Dzięki dobrze zaplanowanej powierzchni roboczej urządzenia, producent mógł (chociażby w modelu X) zmieścić o ponad 1″ większy ekran niż model 7, a jednocześnie zachować kompaktowe wymiary smartfona.

Oby “przecieki” się potwierdziły

Miesiąc temu pojawił się interesujący raport, w którym Apple miałoby pracować nad nowymi wielkościami swoich iPhone’ów (ich premiera datowana jest na 2018 rok). 5,28″ i ponad 6″ – to nowe warianty, które miałyby zastąpić obecnie sprzedawane urządzenia. Wszystko za sprawą rosnącego popytu na coraz większe wyświetlacze w telefonach.

Wcześniejszy, majowy raport, mówi natomiast o tym, jakoby gigant z Cupertino w modelu 9 miał zaprezentować 2 wielkości: 5,28″ i 6,46″ (ekrany w technologii OLED). Rzekomo zamówienie wyświetlaczy miałoby opiewać na 180 milionów sztuk.

Mając na uwadze fakt, iż do premiery przyszłorocznych smartfonów został jeszcze rok, do wszystkich takich raportów trzeba podchodzić z pewną dozą nieufności. Dlatego iPhone X Plus to towar niepewny, lecz pożądany przez niemałe jak mniemam grono odbiorców urządzeń Apple.

 

Źródło: 9To5Mac.com, foto: iDropNews.com

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *