MacBook, iMac, Mac wymaga naprawy? Serwis ZbitaSzybka.pl jest w 6 miastach Polski!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

ZbitaSzybka powstała w 2014 roku z pasji do technologii, w szczególności produktów Apple. Pierwszy serwis powstał w Gdyni, w którym wszystko tak naprawdę się zaczęło. Dziś jesteśmy ekipą, która funkcjonuje w 6 miastach Polski, zatrudnia specjalistów z pasją, z których najstarsi mogą pochwalić się 15 letnim doświadczeniem w naprawie sprzętu Apple. ZbitaSzybka w ciągu 3 lat wyznaczyła nowe standardy na rynku serwisów urządzeń Apple.

Trochę o nas

(Przemek z Rzeszowa)

To, co nas wyróżnia to ogromna pasja do produktów giganta z Cupertino. Każdy z naszych pracowników jest pasjonatem elektroniki od Apple, dlatego wiemy jak ważna jest ona dla naszych klientów. Oddając swojego MacBook’a czy iMac’a możecie być pewni, że zostanie naprawiony z najwyższą starannością przy użyciu najwyższej jakości komponentów.

(Piotr z Krakowa)

Design – wiemy, że to jedna z cech, które decydują o zakupie komputerów i innych urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. U nas dbamy wręcz z pedantyczną starannością o powierzone mienie… tak, by wróciło do właściciela w nienagannym stanie.

(Maciek z Gdyni)

MacBook, iMac – to nasze priorytety

Komputery to nieodzowna część naszej codziennej pracy. Przez prawie 4 lata przewinęły się różne historie. Począwszy od problemów z oprogramowaniem, a skończywszy na zakręconych historiach o turbulencjach, które przeszedł MacBook naszego klienta.

Nie było ani jednego przypadku kiedy nie bylibyśmy w stanie podjąć się naprawy urządzenia. Są dwie opcje, kiedy jesteśmy w stanie odmówić naprawy urządzenia. Pierwsza to stan klienta, który może wskazywać, że jest pod wpływem znacznej ilości alkoholu lub środków odurzających. Drugi sprawa – kiedy mamy wątpliwości odnośnie legalności danego urządzenia.

Poniżej chcielibyśmy zaprezentować kilka zdjęć z prac jakie wykonujemy na codzień we wszystkich naszych punktach.

Wymiana obudowy, korpusu, skrzydła, klawiatury

Jak widać, nawet największe obrażenia, które dzielnie przyjął powyższy MacBook Air nie są dla nas straszne! 🙂

Czyszczenie komponentów MacBook, iMac

Kurz nie jest dla nas najmniejszym problemem.Pamiętajcie, że wasze komputery to nie odkurzacze. Warto więc przetrzeć od czasu do czasu miejsce, w którym najczęściej użytkujecie swoje urządzenie.

Wymiana wyświetlaczy – poniżej model Air 11″

Czy mały, czy duży – dla nas nie ma znaczenia. Wymienimy ekran w każdym urządzeniu. 🙂

Wymiana dysku SSD

Po wymianie standardowego dysku HDD w komputerze iMac 21,5″ z 2012 roku, właściciel zauważył dużo szybsze działanie całego urządzenia. Jeśli chodzi o suche dane to szybkość odczytu dysku zwiększyła się z 65 mb/s do 500 mb/s.

Wymiana matrycy – iMac Retina 27″ z 2015 roku

Na powyższym zdjęciu możemy zaobserwować oryginalny klej, który został nałożony. Jak już wcześniej podkreśliłem, wszystkie nasze prace wykonujemy w zgodzie ze sztuką.

Baterie, gniazda, wentylatory, złącza – to żaden problem

Przed czy po zalaniu – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wymieniamy wszystkie komponenty montowane w komputerach Apple. Jeśli masz problem – przyjdź do jednego z naszych punktów w Warszawie, Gdyni, Gdańsku, Gdańsku 2, Rzeszowie, Bydgoszczy czy Krakowie, a nasi specjaliści na pewno dobrze Ci doradzą.

Na koniec

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie wpadaj na nasze sociale. Jesteśmy dostępni nawet po godzinach działania naszych punktów stacjonarnych. Nie bój się pisać – nie gryziemy!

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

One Reply to “MacBook, iMac, Mac wymaga naprawy? Serwis ZbitaSzybka.pl jest w 6 miastach Polski!”

  1. Aleksandra pisze:

    Witam, prawy Dolny róg iMaca niestety pekl , ok 7cm. Potrzebuje wymienic szybe, jaka cena wymiana tego panelu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *