iPhone X wyprzedany w kilka minut!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Dzisiaj był wielki dzień dla Apple, ponieważ z samego rana (czasu polskiego) uruchomili możliwość składania zamówienia na iPhone’a X. Można by powiedzieć, że sprzedał się on lepiej, niż świeże bułeczki, ponieważ po kilku minutach czas oczekiwania zwiększył się na 3-4 tygodnie.

Nasza ekipa dzielnie walczyła!

W naszej strefie czasowej przedsprzedaż zaplanowana była na godzinę 9:01, tak by każdy miał równe szanse na zarezerwowanie swojego urządzenia (hihi). Liczyliśmy na to, że ciut wcześniej odpalą przedsprzedaż, dlatego od 8:30 odświeżaliśmy stronę, na której składało się zamówienia. Tak, serwery były bardzo przeciążone. 3 osoby z naszego teamu po 4 urządzenia, co w końcowym rozrachunku dało nam 12 urządzeń, na których staraliśmy się upolować iPhone’a X.

Premiera nie mogła obyć się bez problemów. Pierwszym z nich było opóźnienie otwarcia możliwości składania zamówień. Pomimo ciągłego odświeżania strony, sprzedaż otworzyła się dopiero o godzinie 9:04 (polski Apple Store Online nie miał opóźnienia), co jeszcze bardziej spowolniło cały proces zakupu…

iPhone X wyprzedany

Pragnę nadmienić, że zamówienia składaliśmy w niemieckim sklepie. Dwóm z nas udało się kupić po 1 egzemplarzu iPhone’a X, trzeciemu niestety nie udało się nabyć swojej upragnionej sztuki (wszyscy chcieliśmy kupić po 2 sztuki, niestety wyszło inaczej). Zapewne spowodowane było to tym, że posiadał 2 egzemplarze w koszyku zakupowym. Jak już wcześniej podkreśliłem, liczył się czas…

Po dosłownie 3-4 minutach czas oczekiwania na iPhone X wydłużył się do 3-4 tygodni (obecnie czas oczekiwania to 5-6 tygodni). Widać jak bardzo ludzie chcieli zdobyć wychodzący poza oklepany design model, który prawdopodobnie zrewolucjonizuje dotychczasową stylistykę i nomenklaturę smartfonów od Apple.

Podsumowując – iPhone X wyprzedany został w tempie podobnym do czasu, który Usain Bolt potrzebuje na pobiegnięcie do sklepu po ciepłe bułeczki. Mamy szczęście, ponieważ nasze sztuki wpadną do nas już 3 listopada.

Problemy nie tylko u nas

Poniżej prezentujemy zdjęcie wycinka mapy, która pokazuje regiony oficjalnej dystrybucji produktów Apple. Jak widać, w żadnym z nich nie jesteśmy w stanie zakupić (w oficjalnej dystrybucji) iPhone’a X. To złe wieści dla tych, którzy dziś nie zdążyli nabyć swojej sztuki. Wszystko dlatego, że sugerowany okres dostępności (5-6 tygodni) może się wydłużyć.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *