Czy tak będą wyglądały nadchodzące iUrządzenia?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Zapewne wielu z Was zastanawia się jak wyglądałyby sprzęty Apple, gdyby totalnie zmieniono ich design. Wyobrażacie sobie na przykład MacBooka Pro z ekranem, który ma milimetrowe ramki i kamerę znaną z iPhone’a X? Niemiecka ekipa projektantów pokazała naprawdę ciekawy design!

Futurystyczne iUrządzenia

Na ich stronie możemy zobaczyć ciekawe projekty MacBooka, iPhone’a, iPad’a, które zostały wyposażone w bardzo cienkie ramki okalające ekran. Naszej ekipie najbardziej do gustu przypadł koncept iPad’a, który wykorzystując technologię ekranu edge-to-edge dawałby niesamowicie duży obszar roboczy dla profesjonalnych użytkowników. Widać, że urządzenie zostało wyposażone w kamerę TrueDepth, co przełożyłoby się na jakość obsługi urządzenia.

Jeśli chodzi o MacBook’a i iMac’a to szczerze można powiedzieć, że jeśli Apple zdecydowałoby się na wprowadzenie podobnie wyglądających urządzeń, urządzenia te wyprzedałyby się w kilka minut. Wiem, że to dość niebezpieczne określenie, jednak nie tylko ja czuję, że w tym segmencie potrzebny jest gruntowny re-design.

Galeria projektów

Ekipa Curved jest również odpowiedzialna za opublikowanie (kilka tygodni temu) renderów iPhone’a SE Plus, który podbił serca wielu zwolenników małych smartfonów. Nie ma co, chłopaki mają “to coś” do przeprojektowywania urządzeń z nadgryzionym jabłkiem.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z omawianych wyżej projektów. Dajcie znać czy podobają się Wam iUrządzenia zaprezentowane przez chłopaków z Curved.

 

Czytaj więcej, Foto

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *