iPhone Xr w końcu został rozebrany przez ekipę iFixit!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W końcu przyszedł czas na to, by nowy iPhone Xr został rozebrany niemal do ostatniej śrubki. Znaczących zmian względem poprzednich modeli nie znaleziono. Członkowie iFixit jednogłośnie stwierdzili, że Xr łączy w sobie cechy zarówno iPhone’a 8 jak i modelu X z 2017 roku.

iPhone Xr dostosowany do naprawy?

Najtańszy z tegorocznych smartfonów od Apple wyposażony został w jednokomorową baterię o pojemności 2950 mAh. Jeśli chodzi o iPhone’a Xs Max, dysponuje on akumulatorem, który swym kształtem przypomina liter “L” (o pojemności 3174 mAh). Pamiętajmy, że tego typu baterie pojawiły się już w ubiegłym roku – w modelach 8 oraz 8 Plus.

Ekipa iFixit podkreśla, że podzespoły użyte do budowy Xr’a przypominają połączenie iPhone’a X oraz 8. Prócz wspomnianej baterii zastosowano tutaj również prostokątną płytę główną. Znajdziemy tutaj również – po raz pierwszy – modularny slot kart SIM. Przełoży się to na tańsze naprawy w przypadku wystąpienia awarii.

Warto wspomnieć o tym, że aparat zastosowany w budżetowym modelu jest niemal identyczny do tego, który został zamontowany w modelu Xs. Można więc przypuszczać, że tryb portretowy funkcjonuje wyłącznie dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. Jeśli chodzi o końcową ocenę, “tani iPhone” dostał notę 6/10 pod względem łatwości naprawy. Niemal identyczny wynik w zeszłym roku uzyskał iPhone 8 Plus.

 

Źródło: 9To5Mac

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *