Jak słuchać najpopularniejszej muzyki z konkretnego kraju? | PORADNIK

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

iTunes jeszcze wiele razy nas zaskoczy. Dziś chcielibyśmy Wam przedstawić jak w kilku prostych ruchach mieć dostęp do “TOP 100” każdego kraju. Fajnie jest sprawdzić czego słuchają nasi zachodni sąsiedzi, albo który z numerów zajmuje 1 miejsce w Chinach czy Jordanii.

iTunes niezwykle uniwersalne

Program ten to jedno z bardziej funkcjonalnych, natywnych miejsc jakie znajdziemy w inwentarzu “makowskich” aplikacji. To właśnie tutaj posłuchamy naszego ulubionego podcastu, kupiły ciekawy film lub uaktualnimy/zsynchronizujemy naszego iPhone’a czy iPad’a.

Mało osób jednak wie, że wchodząc w odpowiednie miejsce jesteśmy w stanie sprawdzić, jakie tytuły zajmują topowe miejsce w niemal każdym miejscu na Ziemi. Do listy należą najważniejsze kraje z całego świata. Mało tego – playlisty są aktualizowane każdego dnia, co jeszcze bardziej pozwala wczuć się w muzyczny klimat danego miejsca.

Top 100 z konkretnego Państwa na Świecie

Tym razem poradnik będzie miał nieco inną formę. Otóż całość przedstawimy Wam w postaci krótkiego filmiku. Aby skorzystać z poniższej funkcji musicie wejść w aplikację iTunes i wybrać opcję Przeglądaj. Następnie z górnego paska menu wybieramy Rankingi i wchodzimy w Codzienne TOP 100.

Od teraz możemy sprawdzać czego aktualnie słuchają nasi sąsiedzi z ościennych krajów lub jakie hity królują na dalekim wschodzie. Fajnie jest sprawdzić jakie trendy muzyczne panują w kraju oddalonym od nas o 1000 lub 2000 kilometrów.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *