Jaka folia na MacBook’a? Air M1 Air M2 2022 | M1 Pro M1 Max

Oceń stronę
[Ocen: 261 Średnia: 5]

Recenzja folii MacGuard firmy JCPAL

autor @daginski (masz pytania pisz na insta)

MacBook M1 folia na korpus

Tak to jest niezwykle energiczny, zwinny, żywy, chyży MaxBook Air z procesorem M1. Dziś jednak nie będę pisał o nim.

Drugi raz w życiu kleiłem osobiście folię na MacBooka! Zawsze byłem ogromnym przeciwnikiem oklejania MacBooka czymkolwiek.

W salonach ZbitaSzybka.pl folie na MacBooki sprzedajemy codziennie (z naklejeniem w cenie) i pewnie już kilka tysięcy osób dzięki nam ją posiada. Mimo to potrzebowałem roku, aby się przekonać. Trzy miesiące temu nakleiłem ją osobiście na mojego MacBook’a Pro z 2016, który był po wymianie całego skrzydła – uszkodzenie mechaniczne. Dziś miałem przyjemność nakleić ją na mojego niespełna dwu miesięcznego Air’a M1.

MacBook Air M2 2022 kolor PÓŁNOC

Dziś w 2022 mamy już folie dla MacBook Air M2 i szczególnie rewelacyjnie się sprawdza w przypadku koloru PÓŁNOC, które ponad przeciętnie zbiera odciski palców.

Złoty MacBook Air M1 wygląda rewelacyjnie a folia kolorystycznie jest bardzo ładnie dopasowana.

Co mnie totalnie zaskoczyło?

Folie możesz położyć w miejscu naklejenia i do czasu gdy nie dociśniesz nie przyklei się. Tak dokładnie, dzięki temu możesz ją niemalże perfekcyjnie wypozycjonować a następnie dociskając stopniowo, kolejne partie przykleić. Ja to robiłem od środka do zewnątrz i chyba nie jest to najlepszy sposób bo została masa bąbli.

Bąble NOT!

Ku mojemu zdziwieniu, masując poszczególne bąble, zaczęły znikać i to bez odklejania. Jak się okazuje folia ma mikro otworki niewidoczne gołym okiem, które sprawiają, że nawet osoba, która jak ja robi to po raz 1/2 w życiu da radę!

 

KUP TERAZ FOLIĘ W NASZYM SKLEPIE ONLINE

Efekt dla mnie mega! Dlaczego? MacBook staje się milszy w dotyku trochę jakbyśmy dotykali lekko szorstką skórę. Co dla mnie najważniejsze jest mniej śliski i bardziej stabilnie leży w dłoniach. Nie wiem jak Wam ale mi kilkukrotnie poprzednie modele się wyślizgiwały a zagięte narożniki straszyły przez następne lata. Tak miałem z moim Air z 2012 roku i Pro z 2015.

Folia występuje we wszystkich wersjach kolorystycznych MacBooka.

Jest wersja z folią na ekran, palmrest oraz gładzik oraz wersja na klapę i spód. Polecam wersję nr 2. Nie polecam wersji z folią na ekran ponieważ ładne nałożenie jej graniczy z cudem. Dodatkowo nakładanie jakiekolwiek folii na ekran to profanacja! Jeżeli już to tylko szkło, niestety w takich wymiarach nie występuje.

W zestawie jest szmatka nasączona alkoholem, ściereczka z mikrofibry oraz stickery do usunięcia najmniejszych paprochów.

Jeżeli zainteresowałem Cię tym produktem napisz na priv postaram się wygenerować jakiś mini kod zniżkowy.

Miłego dnia życzy @daginski  

2 Replies to “Jaka folia na MacBook’a? Air M1 Air M2 2022 | M1 Pro M1 Max”

  1. Foliarz pisze:

    Folia matowa na ekran zmniejsza bardzo refleksu i poprawia widicznosc w dzien. Kultura pracy na komputerze bardzo sie poprawia.

    1. br pisze:

      matowa folia to podstawa na telefon i na lapa jezeli nie ma matowej matrycy,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *