Konferencja Apple za 20 dni? iPhone 8 w kilku wersjach!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Jak donosi portal Mac4Ever, Apple zaplanowało swoją wrześniową konferencję na początek drugiego tygodnia. Informacje te uzyskali od swoich informatorów, tj. ludzi powiązanych z zagranicznymi operatorami.

Premiera tuż tuż

Skąd operatorzy mieliby wiedzieć, kiedy Apple zaprezentuje nowe urządzenia? Zapewne dostają informacje odpowiednio wcześniej, ponieważ muszą mieć czas na przygotowanie całej akcji marketingowej, skoncentrowanej na nowym produkcie.

Firma Tima Cook’a na razie nie potwierdziła daty swojego wydarzenia. Wszystko wskazuje na to, że historia nie ulegnie zmianie i premiera odbędzie się w pierwszej połowie września.

Oczywiście do informacji Mac4Ever również trzeba podejść z rezerwą, wszak nadal panują sprzeczne informacje. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na potwierdzenie daty w innych serwisach technologicznych.

Nowości ciąg dalszy

Zakładając, że konferencja Apple odbyłaby się 12 września, zamówienia składalibyśmy już 15 września. Pytanie tylko czy gigant z Cupertino pozostanie wierny swoim tradycjom. Pamiętamy przecież niedawne informacje jakoby iPhone 8 miał zostać zaprezentowany w październiku lub listopadzie.

Można więc przypuszczać, że we wrześniu owszem, pojawi się, ale w bardzo ograniczonych ilościach, w myśl zasady: “kto pierwszy ten lepszy”. Oprócz nowych smartfonów na konferencji zostanie zaprezentowany Apple Watch Series 3, który w końcu będzie posiadał moduł LTE.

Nie zabraknie również nowości dla fanów telewizji. Włodarze firmy obiecują odświeżone AppleTV, które będzie wspierać rozdzielczość 4K. Warto wspomnieć o tym, że tegoroczna premiera może zostać przeprowadzona w auli Steve Jobs, która znajduje się w Apple Park (końcówka budowy).

iPhone 8 w kilku wersjach

Kolejny raz z pomocą przybywa serwis Weibo. Z najnowszych doniesień wynika, że iPhone 8 będzie dostępny w 3 pojemnościach. Dodatkowo we wszystkich wariantach będzie ta sama pamięć operacyjna, która obecnie znajduje się tylko w modelu 7 Plus (3GB RAM).

Pierwszym szczebelkiem pojemności będzie 64GB. Jest to idealna pamięć dla przeciętnego użytkownika, który posiada trochę zdjęć i aplikacji. Jako pośredni wariant znajdzie się 256GB, co przypadnie do gustu osobom, dla których iPhone to istne centrum dowodzenia. Stawkę zamknie 512GB pamięci, co dla wielu z nas jest istną abstrakcją.

W serwisie Weibo znalazło się również zdjęcie rzekomej pamięci (tu wariant 64GB), której producentem jest firma SanDisk (zdjęcie powyżej). Kamera iPhone 8 to kolejna “nowość”, którą znajdziemy w przeciekach (zdjęcie poniżej). Dodatkowo obok znajduje się moduł odpowiedzialny za skaner twarzy.

 

Źródło: MacRumors.com9To5Mac.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *