Kreatywność nie zna granic. Oto ciekawy koncept iOS 12.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W internecie pojawił się kolejny niebanalny koncept iOS 12. Koncept, ponieważ swoją premierę ów system będzie miał prawdopodobnie na konferencji WWDC, która odbędzie się w czerwcu br. Autorami projektu są: Andrew Vega i Maxomos Angelakis.

Porywająca wizja

Projektanci w swoich założeniach umieścili punkt, w którym twierdzą, iż iOS 12 pozwoli na wyświetlenie najważniejszych informacji na włączonym ekraniem. To dobrze znana opcja Always On Display, która z powodzeniem funkcjonuje w smartfonach Samsunga. Kolejna sprawa to długo wyczekiwane grupowanie powiadomień, by raz na zawsze skończyć z ogromnym spamem “okienek” powiadomienia z tej samej aplikacji.

Według Angelakis i Vega, w nowym systemie znalazłoby się również miejsce dla dynamicznych tapet jak również uniwersalnego suwaka odpowiedzialnego za audio. Znalazłaby się również gratka dla osób, które intensywnie korzystają z FaceTime. Mianowicie moglibyśmy prowadzić rozmowę wideo aż z czterema osobami w tym samym czasie. Dodatkowo wprowadzono by nowe Animoji, Emoji, integrację aplikacji Shazam z iOS.

iOS 12 – koncepcyjne zdjęcia

 

Źródło: iosconcept.com

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *