Czy kryptowaluta zrobi z Ciebie milionera?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Kanał EverythingApplePro w jednym ze swoim ostatnich filmików przedstawił bardzo ciekawą “maszynę”. Składa się ona z 60-70 iPhone’ów (od modelu 5s do X), które pracują całodobowo. Tak, mowa tutaj o farmie stworzonej do “wykopywania” kryptowalut.

Od dziś pokopiesz na sprzęcie Apple!

Dzięki pracy, którą włożył Elias w stworzenie swojego MobileMinera (tzw. koparki do kryptowalut), jesteśmy w stanie pozyskać np. Electroneum (wsparcie dla Bitcoina pojawi się w najbliższym czasie). To bardzo dobra wiadomość dla osób, które interesują się “walutami przyszłości”, ponieważ nie będziemy musieli wydawać horrendalnie wysokich sum do zakupu specjalistycznego sprzętu, by zacząć kopać.

Od razu nasuwa się pytanie: Czy to wszystko się nam opłaci? Autor nagrania twierdzi, że wirtualne waluty są bardzo opłacalne i w przyszłości będą ważnym, dużo bardziej powszechnym środkiem płatniczym, niż obecnie ma to miejsce. Podkreśla również, że początek 2018 roku to idealny moment na inwestycję właśnie w kryptowaluty. Przejdźmy jednak do bardziej szczegółowych danych.

Kryptowluta – na czym wydobywać?

Na wstępie należy pamiętać, że opisywana “kopalnia” jest dostępna na urządzeniach z architekturą 64-bit , tj. od modelu 5s w górę. EverythingApplePro podkreśla, że najlepiej jest zacząć wydobywać na iPhonie 6 (jeżeli mamy niski budżet, około 45 “stuknięć” na sekundę) lub modelu 6s w górę (ok. 48 “stuknięć” na sekundę, iPhone X – ponad 60 “stuknięć” na minutę). Warto podkreślić, że urządzenia, na których będziemy wydobywali naszą kryptowalutę wcale nie muszą być iPhone’ami.

 

Równie dobrze możemy wykorzystać np.: iPad Air, iPad Air 2, wszystkie iPady Pro, iPod touch (6/7 generacji) lub Apple TV. Tak, jesteśmy w stanie “kopać” na popularnej przystawce do naszego telewizora.

Rodzaje kryptowalut

Należy zdać sobie sprawę z faktu, iż rynek wspomnianej waluty jest bardzo szeroki. Możemy na nim znaleźć takie rodzaje jak popularny Bitcoin, który zapoczątkował całą modę na internetowe pieniądze. Dalej możemy spotkać trochę mniej popularne, jednak stale rozwijające się Ethereum, Litecoin czy Monero.

 

 

Obecnie aplikacja obsługuje graczy z niższej półki, jednak w najbliższym czasie ma się to zmienić. Elias (twórca opisywanej “koparki”) podkreśla, że będzie stale aktualizował swoje urządzenie. Wszystko po to, by można było obsługiwać jak największą ilość kryptowalut.

 

Należy przy tym pamiętać, że trzeba poświęcić trochę czasu (i nie mało pieniędzy), by zacząć zarabiać duże pieniądze. Poza tym, w każdej chwili kurs danej waluty może spać na łeb na szyję, co może przyczynić się do sporych problemów finansowych danego “kopacza”. Pamiętajcie, by podchodzić do tego tematu z głową!

Jak zacząć kopać?

Otóż autor filmu cały czas podkreśla, że jest to niesłychanie proste. Mianowicie wystarczy tylko wejść do aplikacji Mobile miner, podać swój adres (specjalny kod) i gotowe (linki do najważniejszych rzeczy będą podane na samym dole). EverythingApplePro podkreśla, że z farmy około 65 urządzeń jest w stanie uzyskać około 1800 “puknięć” na sekundę. To mniej więcej tyle samo, ile są w stanie uzyskać dwie karty GeForce 1080T działające obok siebie.

Pozostaje jeszcze kwestia ilości urządzeń. Wiadomo, że im więcej sprzętu, tym więcej wydobytej kryptowaluty. Autor nagrania przeznaczył na swoją farmę kilkanaście tysięcy dolarów, Ty możesz zacząć od jednego iPhone’a. Dzięki temu zobaczyć czy “kopanie” w ogóle Ci się podoba.

Zapamiętajcie jeszcze jedną, bardzo ważną rzecz. Mianowicie nie od razu staniecie się wielkimi milionerami, ponieważ czas potrzebny na wydobycie jednego coina jest bardzo długi. Autor wspomina o +/- 2 dniach, po których wpadł mu 1 coin.

Najważniejsze informacje

Tak jak wspominałem na samym początku wpisu, w tym miejscu pojawią się najważniejsze informacje odnośnie wspomnianego wyżej wydobywania kryptowaluty.

Tutaj link, w pod którym pobierzemy aplikację: AppValley
Dokładna instrukcja ustawiania parametrów samej koparki: Mobile Miner
Poniżej film autora, w którym wszystko dokładnie objaśnia. Proces konfiguracji koparki od 8:25.

https://youtu.be/gVCwBiUYmy4

 

Źródło: EverythingApplePro, Foto: 1, 2, 3, 4, 5, 6

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *