Marta Cygan udowadnia, że aby podbić Instagram nie potrzebujesz iPhone 11 Pro

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Marta Cygan udowadnia, że aby podbić Instagram nie potrzebujesz iPhone 11 Pro

Choć polskie blogerki modowe walczą o publikę głównie w kraju, to coraz częściej dostrzegają je też zagraniczne portale i pisma poświęcone modzie. Okazuje się jednak, że na światowej arenie Polskę reprezentują nie tylko Jessica Mercedes, Maffashion czy mieszkająca na stałe w Londynie Alicja Zielasko.

iPhone 7 plus idealny dla blogerski
Od pewnego czasu coraz głośniej jest również o niejakiej Marcie Cygan, autorka bloga Life of Boheme. Pochodząca z Polski dwudziestoparolatka od dzieciństwa mieszkała we Francji, jednak nie zapomina o ojczyźnie, chętnie promując polskie marki.

Redakcja poczytnego magazynu modowego Harper’s BAZAAR uznała jej profil na Instagramie za jeden z najciekawszych w sieci.

marta cygan iphone 7 plus
Kilkuletni iPhone  7 plus i duża sława?

Naszą uwagę zwrócił fakt, że Marta do robienia modowych fotek używa głównie iPhone 7 Plus. Jesteście w szoku prawda? Jakim cudem skoro mam najnowszego iPhone 11 Pro a ona model z 2016 roku i piszą o niej magazyny modowe i ma ponad 200 000 fanów? A ja nadal 3000 fanów i nikt się nie interesuję, “może jak kupię najnowszy model iPhone 11 Pro będę prawdziwą blogerką”.

Przykład Marty świetnie pokazuje, że 2,3 a nawet 4 letnie urządzenia iPhone posiadają wystarczające aparaty dla większości potrzeb. Najczęstszym naszym problemem nie jest to, że posiadamy nieodpowiedni sprzęt, a to że brakuje nam konsekwencji i samozaparcia.

Młodzi ludzie w Polsce bardzo często czują presję wśród swoich rówieśników. Posiadanie najnowszego urządzenia Apple jest często symbolem akceptacji. Tym bardziej cieszy nas fakt, że Marta zdobyła tak wielką popularność a używa iPhone’a, którego można kupić nawet za kilkaset złotych.

A ty nadal chcesz kupić najnowszy iPhone 11 Pro aby zostać blogerką?

Pamiętaj, że iPhone 7 Plus możesz tanio naprawić w ZbitaSzybka.pl już od 99 PLN. Umów się na bezpłatną diagnozę.

 

Źródło: pudelek.pl i   https://www.instagram.com/lifeofboheme

 

5 Replies to “Marta Cygan udowadnia, że aby podbić Instagram nie potrzebujesz iPhone 11 Pro”

 1. To wiem pisze:

  2020 uśmiercą 7plus i zmieni 😜

  1. zbitaszybka pisze:

   dlaczego uśmiercą? do dziś naprawiamy 5s 6 i jest masa osób ktore je uzywaja 🙂

 2. Agnes08 pisze:

  A We Wrocławiu też jest ZbitaSzybka?

  1. zbitaszybka pisze:

   Tak 🙂 zapraszamy gorąco http://www.zbita.pl/mapa

 3. Alicja pisze:

  Ma racje, jeśli iPhone 7 Plus jest dla niej wystarczający, to nie ma co zmieniać na nowszy model, tylko po to być „modniejszym”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *