Motus Pro 10 Sport 2021 jako godny następca swojego cięższego poprzednika PRO 10 Sport 18,2 Ah!

Oceń stronę
[Ocen: 2 Średnia: 5]

Hulajnoga Motus PRO10 Sport 2021 to lżejsza i ulepszona wersja Motus PRO 10 Sport 18,2 Ah 2020. Opisywany przez nas model, zdecydowanie przeznaczony jest do jazdy po również po mieście, niż jego poprzednik. Dlaczego? Po pierwsze, zawieszenie jest miękkie i dobrze tłumi nierówności na chodniku.

Po drugie, dwa duże, tarczowe hamulce pozwolą szybko zmniejszyć prędkość z 66 km/h do 0. Co przydaje się w nagłych sytuacjach wynikających z jazdy po mieście lub w zatłoczonym parku. 

 

Po trzecie, hulajnoga Pro 10 Sport 2021 domyślnie przystosowana jest dla użytkowników o wadze do 150 kg co wiele mówi o jej konstrukcji. Sama hulajnoga waży 39 kg o 3 mniej niż wersja z 2020 roku. 

 

 

Po czwarte, niemalże cała hulajnoga jest oświetlona i widoczna z daleka niczym choinka na święta. Tylne światło informuje innych kiedy hamujesz- to mega bezpieczne np. w grupie ludzi lub rowerzystów.

 

Po piąte, Motus Pro 10 Sport 2021 ma nie tylko składaną konstrukcję (jak było to w starszej wersji), ale też składaną kierownicę. To, umożliwia nam transport nawet małym autem jak Nissan Leaf np. wyjeżdżając na mazury.

 

Motus PRO10 Sport przyśpiesza bardzo szybko bo aż 2,8 s do 24 km/h, ma świetne zawieszenie, duży akumulator 18,2 Ah, czytelny wyświetlacz i komplet oświetlenia LED. Maksymalna prędkość to aż 66 km/h z zasięgiem 65 km. 

Wewnątrz opakowania, znajdziemy ładowarkę sieciową o napięciu ładowania 58,8V, kartę produktową, instrukcje obsługi oraz klucze do samodzielnego dostrojenia hulajnogi! Super sprawa bo nie każdy ma takie klucze a zawsze można je wykorzystać  w innym celu. 

Wszystkie elementy zostały tak umieszczone w pudełku, by ich zamocowanie na hulajnodze było szybkie i jak najmniej problematyczne.

Kupując dowolną hulajnogę Motus w salonach ZbitaSzybka.pl lub online, otrzymujesz 2x wymianę dętki oraz 2x wymianę opony za free (tylko osobiście w 1 z 25 salonów w całej PL). Standardowy koszt takiej usługi to 300 zł.

Polecamy również budżetowy model hulajnogi Motus Scooty 10 2022.

2 Replies to “Motus Pro 10 Sport 2021 jako godny następca swojego cięższego poprzednika PRO 10 Sport 18,2 Ah!”

  1. Poznań pisze:

    Nie zamierzam oceniać merytoryki – jestem raczej laikiem w temacie… Jednak Twój styl wypowiedzi i ogólne poprowadzenie tematu mnie przekonuje i jak najbardziej na plus. Będę częściej tu zaglądał, pozdrawiam 🙂

    1. zbitaszybka pisze:

      dzieki za mile slowa 🙂 przepraszam za tak pozna odpowiedz 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *