Czy można wypożyczyć hulajnogę elektryczną?

Oceń stronę
[Ocen: 2 Średnia: 5]

Czy można wypożyczyć hulajnogę elektryczną?

Oczywiście, że tak! Przecież w każdym większym mieście znajdują się setki hulajnóg różnych firm, które można wynająć z poziomu aplikacji. A co, jeżeli chcemy wynająć konkretny model? Jeżeli chcemy sprawdzić komfort jazdy przed zakupem hulajnogi elektrycznej? W takiej sytuacji z pomocą przychodzą salony ZbitaSzybka.pl ! To właśnie z nami od dłuższego czasu, firma Motus dba o to, aby ułatwić nowym kierowcom wejście w świat mikro-elektromobilności.

Ponad 20 punktów wypożyczenia!

W całej Polsce znajduje się ponad 20 lokalizacji, w których możesz bez problemu wypożyczyć interesujący Cię model. A najlepsze jest to, że pierwsze 3 godziny są darmowe! Potrzebujesz hulajnogi na cały dzień? Za jedyne 25 zł możesz testować wybrany model do woli przez całe 24 godziny! Dzięki temu możesz na własnej skórze przekonać się, który model najlepiej spełni Twoje oczekiwania. 

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć, gdzie jest najbliższy punkt?

Wejdź na: https://zbitaszybka.pl/testuj-motusa/

Dodatkowe usługi i doradztwo

To jednak nie wszystko! W każdym punkcie ZbitaSzybka czekają na Ciebie przeszkoleni pracownicy, gotowi do tego, by Ci doradzić! Możesz powiedzieć im, co jest dla Ciebie ważne i do czego planujesz używać hulajnogi elektrycznej – a oni pomogą Ci dobrać odpowiedni model! 

Dodatkowo w każdym punkcie możesz dokonać drobnych napraw, takich jak wymiana opony lub dętki. Co prawda, większe naprawy nadal będą wymagać autoryzowanego serwisu, ale mniejsze usterki możesz załatwić od ręki!

Otwórz się na nowe doświadczenia!

Teraz nie musisz się bać, że Twój zakup będzie nietrafiony. Możesz przetestować większość modeli Scooty w swoim mieście i dopiero na podstawie swoich odczuć – podjąć w pełni świadomą i przemyślaną decyzję! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pamiętaj, że zarówno pracownicy ZbitejSzybki, jak i Motus – chętnie Ci pomogą!

Po więcej informacji odwiedź: testujmotusa.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *