Wymiana ekranu iPhone 13

iphone 13 pro max rozbita szybka
Oceń stronę
[Ocen: 714 Średnia: 5]

 

W ZbitaSzybka.pl prowadzimy serwis urządzeń marki Apple. Oferujemy Klientom profesjonalne naprawy iPhone 13, iPhone 13 Pro czy iPhone 13 Pro Max – od naprawy rozbitej szybki, po zaawansowanie prace, które pomogą w usprawnieniu działania Twojego iPhone’a! Zapraszamy zawsze wtedy, gdy Twój sprzęt zawodzi i wymaga naprawy, wymiany komponentów czy innych prac serwisowych!

wymiana wyświetlacza iPhone 12

Wymiana ekranu lub szybki w iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max w dobrej cenie

Użytkownicy telefonów iPhone cenią ten sprzęt za jakość, ale z uwagi na intensywną eksploatację i zdarzające się wypadki, statystyki wskazują, że średnio raz w roku konieczna jest wymiana szybki lub ekranu w iPhone’ie. Interesują Cię ceny wymiany szybki iPhone 13, 13 Pro albo 13 Pro Max? W ZbitaSzybka.pl oferujemy profesjonalną usługę w dobrej cenie. To Ty decydujesz, jaki komponent wykorzystamy do wymiany, a to przekłada się na cenę.

Chcesz wiedzieć, dlaczego warto zabezpieczyć ekran? Co wpływa na cenę wymiany ekranu lub szybki w iPhone 13 Pro, 13 Pro Max albo flagowcu, czyli iPhone 13? Poniżej odpowiadamy na najważniejsze pytania i wyjaśniamy, co warto wiedzieć na temat naszej usługi!

wymiana tylnej szybki iPhone 12

Wymiana szyby lub wyświetlacza w iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max – co wpływa na cenę?

Wiemy, że każde dodatkowe wydatki na usprawnienie sprzętu zawsze budzą niepokój i są stresujące. Nikt nie lubi przecież, gdy jego sprzęt zawodzi, psuje się, źle się prezentuje. Niemniej, gdy pojawi się problem, nie warto czekać na jego pogłębienie. Podpowiadamy zatem, ile powinieneś zapłacić za usługę wymiany szyby lub wyświetlacza w iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max – wskazujemy, co wpływa na cenę i jak wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie. Jeśli jednak mimo naszych obszernych wyjaśnień masz wątpliwości i potrzebujesz porady z ekspertem, do Twojej dyspozycji jest nasza infolinia. Zadzwoń na: 799 399 101.

Wymiana szybki lub wyświetlacza w iPhone a jakość wykorzystanych komponentów

Zacznijmy od tego, że Apple nie zajmuje się produkcją części i podzespołów do swoich urządzeń. Oczywiście to ona jest decyzyjna w zakresie projektowania i zlecania ich produkcji, ale samo wykonawstwo spoczywa na firmach z całego świata, które realizują ten proces. Każdy ekran w iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max składa się więc z wielu komponentów – m.in. szyby, wyświetlacza, podświetlenia, warstwy 3D touch, warstwy polaryzacyjnej czy digitizera, a są one produkowane w różnych fabrykach na świecie. Do tego dochodzą oczywiście też ramka i inne komponenty – np. siateczka głośnika czy elementy, które trzymają kamerę albo głośniczek w odpowiednim miejscu. One również są produkowane na zlecenie Apple w różnych lokalizacjach. Połączone w całość stanowią integralną część każdego telefonu tej marki.

Na przykład szyby dla iPhone 13 produkuje firma Corning, wyświetlacze m.in. LG, Samsung czy Sharp, kleje łączące elementy producent aut Mitsubishi, baterie m.in. Sunwoda czy Simplo Technology. Oczywiście w zależności od sytuacji na świecie i w branży, czasem zachodzą zmiany. Apple jednak nie kryje tego od kogo zamawia części do iPhone 13 Pro Max, 13 Pro czy 13 i publikuje je na stronie: https://www.apple.com/supplier-responsibility/pdf/Apple-Supplier-List.pdf. Każdy właściciel telefonu, osoba zainteresowana zakupem czy po prostu chcąca poznać specyfikę tej marki może sprawdzić informacje na ten temat.

To szczególnie ważna informacja, ponieważ wiele osób wciąż szuka oryginalnych części Apple do iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max. Te jednak nie są możliwe do znalezienia, bowiem marka nie jest producentem swoich własnych komponentów.

Wymiana szybki w iPhone 13 i innych modelach z tej serii zawsze opiera się o komponenty, które są dedykowane do danego typu urządzenia. A to, jaka będzie cena danej części, zależy od producenta, co oczywiście przekłada się na jakość. Elementy najwyższej jakości spełniają normy jakościowe Apple, co oczywiście ma znaczenie dla ich funkcjonalności i żywotności.

 

wymiana wyświetlacza iPhone 12 pro max

Wymiana wyświetlacza iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max – rodzaje komponentów

W ZbitaSzybka.pl dysponujemy czterema kategoriami jakości części – to Ty decydujesz, którą opcję wybierzesz i ile będzie Cię kosztować usługa!

Jakość części – najwyższa

Jakość najwyższa, inaczej mówiąc fabryczna – to jakość części wykorzystywana do wymiany lub naprawy ekranu, szyby czy warstwy dotykowej w iPhone 13 i innych modelach tej serii, dokładnie taka, jak przy pierwszym montażu. W praktyce oznacza to tyle, że stosujemy komponenty od tych samych producentów, którzy produkują szyby, wyświetlacze i inne elementy na pierwszy montaż – na przykład do wymiany wyświetlacza iPhone 13 wykorzystamy model od Samsunga, bo to zwykle one znajdują się w telefonach, gdy je kupujemy.

wymiana zepsutego ekranu w iPhone 12

Jakość części – wysoka

Wysoka jakość również jest zadowalająca dla większości Klientów, dlatego to właśnie te wymiany wyświetlacza i szybki w iPhone 13 są często wykonywane.  Łączy nieco niższą cenę z jednocześnie wysokim standardem wykonania. Uznaje się, że jest ona około 10-15% niższa od fabrycznej, ale wciąż spełni swoje zadanie i będzie służyć przez długi czas. Choć nie stosuje się ich na pierwszy montaż, to jednak spełniają normy jakościowe. Co więcej, większość użytkowników nawet nie zorientuje się, że w ich urządzeniu zastosowano elementy odbiegające od tych, które były zamontowane podczas produkcji. My jednak stawiamy na rzetelność, dlatego w nieco niższej cenie oferujemy wysokiej jakości komponenty – to Klient decyduje, czy je wybierze.

Jakość części – średnia

Jakość średnia jest o około 35, 45% niższa od fabrycznej, choć wciąż nie wpływa znacząco na funkcjonowanie sprzętu. Niektórzy użytkownicy nie odnotują różnicy, dla innych będzie ona nieznacząca – sprzęt będzie bowiem nadal prawidłowo działał. Owszem, nie da się zaprzeczyć, że jakość będzie zauważalnie niższa od fabrycznej, ale nie przełoży się to na funkcjonalność. Czym zatem będzie się różnić taka wymiana wyświetlacza w iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max od poprzednich usług? W takim przypadku wyświetlacz może np. „świecić” nieco słabiej, kontrast może być niższy czy kąty widzenia inne.

To, co może zniechęcać do wyboru tej opcji to fakt, że szyba wyświetlacza może być mniej odporna na uszkodzenia mechaniczne (np. wskutek upadku, zarysowań). Komu polecana jest usługa? Tym, którzy wkrótce planują zakup nowego urządzenia, chcą zaoszczędzić albo po prostu nie przywiązują dużej wagi do jakości wyświetlacza, a telefon służy głównie do wykonywania połączeń, wiadomości czy przeglądania internetu.

Jakość części – niska

Jakość niska może być nawet do 65% niższa od jakości fabrycznej. Takie części często są dystrybuowane z nieznanych, azjatyckich firm, zajmujących się produkcją tego typu komponentów. Nie zachwycają jakością, ale są lepszym wyborem niż zepsute i niedziałające urządzenie. Jeśli więc masz ograniczone fundusze na naprawę albo zależy Ci na chwilowym usprawnieniu urządzenia, możesz zdecydować się na ten wariant. Od razu jednak musisz wiedzieć, że choć sprzęt będzie działał, to jednak straci na jakości – np. szyba szybciej może się rozbić, kolory będą gorsze, a mniejsze kąty widzenia utrudnią wygodne korzystanie z telefonu.

Wymiana lub naprawa wyświetlacza iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max a gwarancja Apple

Wielu użytkowników urządzeń Apple decyduje się na usługi w serwisie autoryzowanym, obawiając się, że w przeciwnym razie utraci gwarancję. A jak to wygląda w rzeczywistości? Co, jeśli naprawisz iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max w serwisie nieautoryzowanym? Otóż musisz wiedzieć, że firma Apple już wiele miesięcy temu zmieniła politykę w tym zakresie. Zgodnie z nową polityką, użytkownik w razie ewentualnych napraw poza autoryzowanymi serwisami nie straci gwarancji na urządzenie, a wyłącznie na uszkodzone, a następnie naprawione lub wymienione komponenty.

 

wymień pękniety ekran w iPhone 12

Upadek spowodował zbicie szybki w iPhone 13, oddałeś go do serwisu, a później zepsuła Ci się płyta główna w telefonie? Naprawa w nieautoryzowanym serwisie nie będzie miała wpływu na gwarancję! Na wszystkie komponenty poza ekranem wciąż będzie działać gwarancja Apple. Dodatkowo wiedz, że na swój wymieniony wyświetlacz otrzymujesz gwarancję od serwisu – w ZbitaSzybka.pl są to aż 24 miesiące! To spory atut, przykładowo serwis autoryzowany daje jedynie 6 miesięcy gwarancji na wymieniony u nich ekran. 

Warto też wiedzieć, że uszkodzony korpus albo inne uszkodzenia mechaniczne w iPhone 13 i innych modelach pozbawiają najczęściej posiadacza telefonu gwarancji (chyba, że miał wykupione dodatkowe ubezpieczenie od upadków). Naprawa sprzętu w naszym serwisie pomoże zniwelować zewnętrzne uszkodzenia, co może ułatwić procedurę skorzystania z gwarancji. Jeśli więc obawiasz się, że serwis odmówi naprawy iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max w ramach gwarancji, najpierw zgłoś się do nas, a np. dokonamy wymiany szybki, wyświetlacza czy tylnej części korpusu.

 

 

wymiana aparatu iPhone 12

Gwarancja na usługę wymiany ekranu w iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max w ZbitaSzybka.pl

Już wiesz, że naprawa lub wymiana komponentów nie spowoduje utraty gwarancji na urządzenie. Musisz też pamiętać o tym, że usługi w ZbitaSzybka.pl są objęte naszą gwarancją! Przykładowo, na usługę wymiany wyświetlacza czy pękniętej szybki w iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max nasz serwis udziela aż 24-miesięcznej gwarancji. Oczywiście nie obejmuje ona np. wad mechanicznych, które powstaną w trakcie eksploatacji, a wady ukryte lub powstałe wskutek nieprawidłowego montażu, które zostaną wykryte po wykonanej usłudze. Nie bazujemy na niskiej cenie, ale zawsze staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i zaoferować najkorzystniejsze usługi w najlepszych cenach.

Nie zostawimy Cię na lodzie, jeśli Twój serwis iPhone nie zrealizował usługi jak należy. Marka ZbitaSzybka.pl działa na rynku w Polsce od 2014 roku. Mamy ponad 20 serwisów w różnych zakątkach kraju, w których specjaliści regularnie dokonują napraw urządzeń – od iPhone 5, po iPhone 13 Pro Max, a nawet MacBooków, iPadów czy Apple Watchy. Stawiamy na precyzję, rzetelność i profesjonalizm. Każda naprawa realizowana jest po dokładnej ekspertyzie, kalkulacji kosztów i uzyskaniu zgody Klienta. Właśnie dlatego możemy ręczyć za nasze usługi dać na nie tak długą gwarancję – wiemy co robimy i jak robimy!

 

wymiana szybki iphone 12 mini

ZbitaSzybka.pl – profesjonalny serwis iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max

Na cenę usług w serwisach telefonów mają też rozwiązania, jakie wdrażają firmy. U nas jednak nie zawyżamy sztucznie cen – płacisz za elementy, które wykorzystujemy do naprawy i pracę naszych serwisantów. Nie oznacza to jednak, że nie oferujemy Ci dogodnych rozwiązań teleinformatycznych! Wręcz przeciwnie. Brylujemy na tle innych firm, jeśli chodzi o wygodę umawiania się w naszych punktach napraw. Możesz to uczynić korzystając z systemu rezerwacji online albo kontaktując się z naszą infolinią, która działa prężnie i niemal zawsze nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji! Oczywiście przyjmiemy Cię w serwisie nawet jeśli zgłosisz się do nas bez wcześniejszej rezerwacji – czas może być dłuższy, ale nie pozwolimy, byś został na lodzie!

Dowiesz się więcej o naszym systemie rezerwacji. Otóż ZbitaSzybka.pl jako pierwszy w Polsce nieautoryzowany serwis Apple zbudowała autorski system rezerwacji online. Kok po kroku, bazując na user experience i w oparciu o potrzeby Klientów, opracowaliśmy wirtualny kalendarz, w którym można zajrzeć do harmonogramu naszych serwisantów i umówić się na naprawę. Zrobiliśmy, co w naszej mocy, aby system był maksymalnie intuicyjny i szybki. Nie jest to fikcja – umawiasz, przychodzisz, naprawiamy. Nie czekasz w kolejce. Nie marnujemy Twojego czasu! W salonie jest kolejka? Bez obaw, jeśli byłeś umówiony, stajesz się naszym priorytetowym Klientem!

Chcąc ułatwić zadanie naszym Klientom zdecydowaliśmy się dodatkowo na nową domenę, by łatwo było zapamiętać jej adres. Na stronie: rezerwacjanaprawy.pl w wygodny sposób możesz umówić termin w jednym z naszych serwisów ZbitaSzybka.pl. System rezerwacji działa 7 dni w tygodniu 24h na dobę, więc w dowolnym momencie możesz umówić się na wizytę serwisową bądź bezpłatną diagnozę Twojego iPhone 13. Co więcej, jeśli w pobliżu Twojego miejsca pobytu nie ma żadnego z naszych punktów serwisowych, możesz zdecydować się na naprawę iPhone wysyłkową.

Naprawa lub wymiana wyświetlacza, ekranu, szybki, korpusu w iPhone 13, 13 Pro, 13 ProMax – opinie Klientów

Niemal każdy Klient, zanim zdecyduje się na usługi, poszukuje rzetelnych informacji w sieci. Wertując naszą stronę internetową znajdziesz mnóstwo informacji o przebiegu napraw, cenach i nawet mnóstwo wskazówek, jak obchodzić się ze sprzętem. Jeśli jednak wciąż zastanawiasz się, czy „nie lejemy wody na młyn”, obowiązkowo sprawdź niezależne opinie w Google. To miejsce, w którym użytkownicy – zarówno Ci zadowoleni, jak i Ci mający pewne zastrzeżenia, dodają swoje recenzje dotyczące naszej firmy i zrealizowanych usług. Zachęcamy do tego każdego, bo wiemy, że wykonujemy naszą pracę rzetelnie i sumiennie. Nie ma tu miejsca na niedomówienia!

Choć ZbitaSzybka.pl nie jest serwisem autoryzowanym, to jednak mamy do zaoferowania znacznie więcej! Naszym filarem jest jakość, transparentność i zrozumienie dla Klienta. Chcemy, aby każdy wyszedł z naszego serwisu usatysfakcjonowany, a następnie z czystym sumieniem mógł zarekomendować usługi naszych serwisantów swoim bliskim i znajomym, gdy znajdą się w potrzebie. Wyspecjalizowaliśmy się w serwisie sprzętu Apple, a o naszej jakości najlepiej świadczy średnia opinii Google! W większości punktów serwisowych na mapie Polski wynosi ona od 4.9 do 5.0! Jest to niezwykle trudny poziom zadowolenia klienta do utrzymania, ale supermoc naszych serwisantów i pracowników sprawia, że udaje nam się to od wielu lat!

 

Ile trwa naprawa lub wymiana wyświetlacza w iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max?

Czy zawsze naprawa iPhone 13 czy innego sprzętu musi trwać kilka dni? Nie! Bez względu na to, czy interesuje Cię naprawa albo wymiana szybki, wyświetlacza, korpusu czy innego elementu, czas usługi zależy od sprawnego i wydajnego działania serwisu. Szanujemy czas naszych Klientów, dlatego zawsze dysponujemy wysokimi stanami magazynowymi części. Choć w przypadku iPhone 12, iPhone 13 Pro czy iPhone 13 Pro Mac są one kosztowne, to staramy się, by w ciągu 24h były do dyspozycji naszych serwisantów zajmujących się naprawami. Najczęściej jednak mamy je na miejscu, a nasza usługa nie trwa dłużej niż 1h.

Zawsze informujemy Klienta o tym, ile zajmie naprawa, a jeśli czas się wydłuży – również damy znać i powiemy, jaka jest tego przyczyna. Dokładamy wszelkich starań, by Twój sprzęt był do Twojej dyspozycji niemal natychmiast. Nie znaczy to jednak, że nie przykładamy się do jakości usługi – wręcz przeciwnie! Nasze doświadczenie i sprawny system rezerwacji wizyt pozwalają nam na połączenie profesjonalnych i kompleksowych narad z szybkim działaniem.

 

ZbitaSzybka.pl Biuro Obsługi Klienta (telefoniczne, chat)

Planujesz zlecić naprawę Twojego iPhone 13, 13 Pro albo 13 Pro Max? Sprawna obsługę to niezwykle ważna kwestia, gdy wybierasz miejsce naprawy. Jeśli serwisant zajmuje się jednocześnie odbieraniem telefonów, umawianiem wizyt, naprawami i zamawianiem części, czas wykonania zlecenia może być znacznie dłuższy. Poza tym to frustrujące, kiedy nie możesz dodzwonić się do serwisu, nie wiesz czy godziny otwarcia są aktualne albo nie wiesz, kiedy w ogóle możesz spodziewać się naprawy. W ZbitaSzybka.pl oferujemy prężnie działające Biuro Obsługi Klienta.

W ZbitaSzybka.pl posiadamy 4 osoby, które obsługują infolinię oraz chat z użytkownikami na stronie internetowej 6 dni w tygodniu. Zapewniamy im odpowiednie szkolenia i dbamy o to, aby byli przygotowani do tego, by służyć pomocą. Nie tylko umawiają wizyty w serwisie, ale informują też o statusie naprawy czy przewidywanej cenie usługi.

Uszkodzenie podczas naprawy

Czy wiesz, ile komponentów może zostać uszkodzonych w trakcie choćby wymiany wyświetlacza w iPhone 13? Ponad 30! Klientowi jako osobie, która nie jest ekspertem od sprzętów Apple może być trudno zweryfikować standard naprawy. My jednak chcemy, abyś czuł się pewnie z naszymi usługami! Właśnie dlatego jako jedyna firma w Polsce testujemy przy Tobie ponad 30 funkcjonalności urządzenia, abyś osobiście mógł sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i bez obaw udał się do domu ze swoim naprawionym telefonem. Działa to nie tylko na Twoją korzyść, ale też na nasza, bowiem możemy poszczycić się bardzo niskim odsetkiem reklamacji usług w naszych serwisach!

Czy cena czyni cuda? Z pewnością. Tanie usługi to często szybkie usługi, gdzie nie przykłada się dużej wagi do staranności wykonania naprawy – i choć telefon będzie wyglądał jak nowy, to szybko może okazać się, że nowy wyświetlacz w iPhone 13 wcale nie działa tak, jak powinien. Niech więc zawsze zapali Ci się lampka, gdy widzisz nieadekwatnie niską cenę za usługę – na jakości mogą tracić nie tylko same komponenty, ale i usługi!

Naprawa iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max wymiana wyświetlacza

Face ID iPhone 13

Moduł Face ID jest niezwykle delikatny i czuły. Jeden niewłaściwy ruch może sprawić, że dojdzie do powstania trwałych i nieodwracalnych uszkodzeń w sprzęcie. Interesuj Cię wymiana wyświetlacza w iPhone 13, 13 Pro albo 13 Pro Max? Zdaj się na doświadczonych, przeszkolonych serwisantów, którzy dają gwarancję na swoje usługi. Ponosimy odpowiedzialność za to, jak działamy. Właśnie dlatego w ZbitaSzybka.pl przed naprawą wypełniamy formularz przyjęcia sprzętu na serwis i testujemy ponad 30 funkcjonalności urządzenia. Jeśli po naszej usłudze, podczas zdawania Klientowi sprzętu, którakolwiek funkcja przestanie należycie działać – weźmiemy to na klatę!

Choć takie zdarzenia to kropla w morzu podczas świadczonych przez nas usług, to jednak nigdy nie umywamy rąk. Naprawimy Twój sprzęt na nasz koszt i sprawimy, że będziesz w pełni zadowolony. Być może taka pewność, że serwis bierze na siebie odpowiedzialność, to dodatkowy koszt dla Klientów – w końcu wszelkie ewentualne straty muszą być ujęte w kalkulacjach. Niemniej jest to znikomy koszt, który jest właściwie nieadekwatny do tego, jaką pewność zyskujesz.

Uszczelka wyświetlacza iPhone 13

Uszczelka wyświetlacza w smartfonach Apple to kolejny niesamowicie ważny element, który może ulec destrukcji w trakcie naprawy. Tylko profesjonalny serwis zadba o to, by nie doszło do tego uszkodzenia czy wadliwego montażu w trakcie naprawy. Choć ta uszczelka nie gwarantuje wodoodporności Twojego iPhone 13 czy innego modelu, to jednak w znacznym stopniu chroni przez zalaniem, zachlapaniem czy przed dostaniem się do wnętrza zanieczyszczeń. Podczas naprawy usuwamy pozostałości starej, uszkodzonej uszczelki, oczyszczamy korpus, a w jej miejsce nakładamy nową – to stały element naprawy wyświetlacza w iPhone 13, 13 Pro czy 13 Pro Max w ZbitaSzybka.pl! Procedura nowej uszczelki to nasz punkt obowiązkowy!

Płyta główna iPhone 13

Rozlany wyświetlacz, zbita szybka, zacinanie się dotyku, problemy z Face ID – w każdym z tych przypadków przyczyną problemu może być usterka płyty głównej. Nie da się jednak zaprzeczyć, że jeden nerwowy ruch śrubokrętem może doprowadzić podczas naprawy do uszkodzenia płyty głównej w iPhone 13 i innych. Właśnie dlatego wszelkie tego typu naprawy muszą wykonywać fachowcy z doświadczeniem i chirurgiczną precyzją.

W ZbitaSzybka.pl bazujemy na wiedzy techników z całej Polski, wymieniamy się doświadczeniami, szkolimy i pracujemy nad telefonami Apple niczym chirurg na otwartym organizmie. Wdrażamy odpowiednie procedury i postępujemy według nich – wszystko po to, by zapewnić Ci kompleksową, profesjonalną i bezpieczną naprawę płyty głównej i innych komponentów w Twoim telefonie!

Autorskie oprogramowanie serwisowe online | iPhone 13 wymiana wyświetlacza, szybki, ekranu

To ważny filar naszej działalności, z którego jesteśmy niebywale dumni. Wyróżnia nas na tle innych serwisów, ale też sprawia, że Klienci mogą nam w pełni zaufać. Posiadamy autorskie, starannie opracowane przez programistę oprogramowanie serwisowe. Podczas przyjęcia testujemy ponad 30 funkcjonalności Twojego telefonu, a później powtarzamy procedurę, gdy Ci go oddajemy po naprawie.

To właśnie oprogramowanie serwisowe ZbitaSzybka.pl pozwala na odnotowanie wszystkich etapów ekspertyzy i zapewni Ci bezcenny spokój, gdy powierzysz swój sprzęt w nasze ręce! Zawsze możesz wejść w indywidualny link Twojego zlecenia serwisowego i sprawdzić status naprawy. Co więcej, na każdym etapie naprawy otrzymasz również e-mail informacyjny czy wiadomość sms – np. gdy Twoje urządzenie będzie gotowe do odbioru. Szanujemy Twój czas, dbamy o wygodny i bezpieczny kontakt, a przy tym zapewniamy fachową opiekę nad sprzętem w każdej sytuacji!

Cennik napraw iPhone 13, 13 Pro, 13 Pro Max

W tym miejscu przedstawiamy aktualnie ceny wymiany ekranu lub szybki w modelach serii 13

CENNIKJakość najwyższaJakość wysokaJakość średniaJakość niska
iPhone 12 naprawa zbitej szybki
iPhone 12 wymiana wyświetlacza
iPhone 12 mini naprawa zbitej szybki
iPhone 12 mini wymiana wyświetlacza
iPhone 12 Pro naprawa zbitej szybki
iPhone 12 Pro wymiana wyświetlacza
iPhone 12 Pro naprawa zbitej szybki
iPhone 12 Pro Max wymiana wyświetlacza

Dane techniczne iPhone 13 wymiana wyświetlacza

iPhone 12iPhone 12 miniiPhone 12 ProiPhone 12 Pro Max
Wyświetlacz wielkość6,1" OLED5,4" OLED6,1" OLED6,7" OLED
Moduł aparatuDwa obiektywy
Obiektyw ultraszerokokątny
Obiektyw szerokokątny
Dwa obiektywy
Obiektyw ultraszerokokątny
Obiektyw szerokokątny
Trzy obiektywy
Obiektyw ultraszerokokątny
Obiektyw szerokokątny
Teleobiektyw x2
Trzy obiektywy
Obiektyw ultraszerokokątny
Obiektyw szerokokątny
Teleobiektyw x2.5
Skaner LiDAR do obsługi portretów w trybie nocnym, szybszego autofokusu w słabym świetle i niesamowitych nowych wrażeń w ARNIENIETAKTAK
Czip A14 BionicTAKTAKTAKTAK
Czas odtwarzania wideoDo 17 godzin odtwarzania wideoDo 15 godzin odtwarzania wideoDo 17 godzin odtwarzania wideoDo 20 godzin odtwarzania wideo
Face IDTAKTAKTAKTAK
Zgodność z akcesoriami i ładowarkami bezprze­wo­dowymi MagSafeTAKTAKTAKTAK
Pojemność (pamięć wbudowana)64 GB
128GB
256GB
64 GB
128GB
256GB
128GB
256GB
512GB
128GB
256GB
512GB
Wyświetlacz rozdzielczość2532 na 1170 pikseli przy 460 pikselach na cal2340 na 1080 pikseli przy 476 pikselach na cal2532 na 1170 pikseli przy 460 pikselach na cal2778 na 1284 piksele przy 458 pikselach na cal
Jasność maks.Jasność maks. 625 nitów (typowo)
Jasność maks. 1200 nitów (HDR)
Jasność maks. 625 nitów (typowo)
Jasność maks. 1200 nitów (HDR)
Jasność maks. 800 nitów (typowo)
Jasność maks. 1200 nitów (HDR)
Jasność maks. 800 nitów (typowo)
Jasność maks. 1200 nitów (HDR)
WymiaryWysokość
146,7 mm
Szerokość
71,5 mm
Grubość
7,4 mm
Wysokość
131,5 mm
Szerokość
64,2 mm
Grubość
7,4 mm
Wysokość
146,7 mm
Szerokość
71,5 mm
Grubość
7,4 mm
Wysokość
160,8 mm
Szerokość
78,1 mm
Grubość
7,4 mm
Masa162 g133 g187 g228 g

 

One Reply to “Wymiana ekranu iPhone 13”

  1. Gdynia pisze:

    Artykuł przyjemny dla oka i użyteczny. Na innych stronach formatowanie tekstu czasami woła o pomstę do nieba. Jak widzę ścianę tekstu to po prostu wychodzę. Tutaj odpowiednie odstępy i treść. Na pewno będę zaglądał tutaj częściej 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *