Nauszne słuchawki od Apple jeszcze w tym roku?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Kilka dni temu znany analityk Ming-Chi Kuo z firmy KGI Securities przedstawił bardzo interesujący raport. Według jego doniesień, Apple miałoby zaprezentować w czwartym kwartale br. nauszne słuchawki, które miałyby konkurować np. z Bang&Olufsen H9i.

Apple twardo stąpa w technologicznym świecie

Kuo podkreśla, że gigant z Cupertino nie zamierza nimi zastępować obecnych słuchawek z logo Beats. Ma to być odpowiednik AirPods’ów charakteryzujący się inną konstrukcją i dużo lepszym brzmieniem. Jeśli chodzi o dostawców części to ma być ich dwóch: Primax i SZS. Pierwsza z nich, według raportu Kuo będzie zajmować się montażem nowych słuchawek. Ma ona bowiem duże doświadczenie w produkcji urządzeń z powyższego segmentu.

SZS będzie odpowiedzialna za dostarczenie części wytwarzanych przy użyciu technologii wtryskowego formowania metali. Warto również podkreślić, że nowe urządzenie firmy Tima Cook’a będzie znacznie droższe od obecnych słuchawek AirPods.

Nauszne słuchawki coraz ładniejsze

To właśnie serwis The Apple Post przygotował grafiki, na których możemy zobaczyć wizję nausznych słuchawek od Apple. Urządzenie miałoby zostać wykonane z połączenia aluminium, plastiku i wysokogatunkowej skóry garbowanej.

Jeśli opisywany produkt trafi do produkcji zostanie zapewne wyposażony w autorski chip W3, Bluetooth najnowszej generacji jak również panel dotykowy. Wszystko po to, by użytkownik w przyjemny sposób wyciskał 100% ze sprzętu. Pamiętajmy jeszcze, że powyższy produkt miałby nie lada konkurencję do pokonania. Głównym rywalem byłaby firma Bang&Olufsen ze swoim H9i. Czas pokaże czy doczekamy się takiej bitwy.

 

Źródło: The Apple Post

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *