Niższe ceny tegorocznych iPhone’ów i (Product)RED iPhone X, 8 i 8 Plus.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Na przestrzeni dwóch ostatnich dni w internecie pojawiły się bardzo ciekawe informacje. Pierwsza z nich dotyczy (Product)RED w wykonaniu modeli 8, 8 Plus i X. Drugi sugeruje niższe ceny tegorocznych smartfonów Apple.

iPhone X w czerwieni?

W ostatnich tygodniach pojawiło się wiele informacji na temat nowych kolorów obecnych iPhone’ów. Najświeższa pojawiła się na Twitterowym profilu znanego “przeciekowca” – @OnLeaks. Wyraźnie jednak podkreślił, że jego źródło jest nowe, więc nie zostało jeszcze potwierdzone w stu procentach. Jeśli informacja by się potwierdziła, byłyby to zapewne wspomniane na wstępie modele.

 

Z kolei analityk Jun Zhang jest przekonany o tym, że jeśli nowy (Product)RED to tylko i wyłącznie iPhone 8 Plus. Jubileuszowy model miałby nie pojawić się w specjalnej wersji kolorystycznej z powodu trudności w pokolorowaniu metalowej ramki okalającej całe urządzenie. Nowe urządzenia w tym kolorze, podobnie jak rok temu, byłyby zapewne limitowaną wersją kolorystyczną (podobnie było z modelami 7 i 7 Plus).

Nowe, czyli tańsze?

Przejdźmy zatem do drugiej części newsa. Mianowicie analityk firmy RBC Capital Markets, Amit Daryanani, przeanalizował możliwe ceny jakie przyjdzie nam zapłacić za tegoroczne smartfony z nadgryzionym jabłkiem na tyle. Finalnie przewiduje, że modele te będą tańsze od swoich zeszłorocznych poprzedników.

Amit jest przekonany, że iPhone X drugiej generacji będzie startował od kwoty 899 dolarów, a jego większy brat, 6,5-calowy “iPhone X Plus” od 999 dolarów. Swoje analizy opiera na doniesieniach, jakoby Apple drastycznie zmniejszyło produkcję modelu X pierwszej generacji. Pamiętajmy jednak, że takie “wrzutki” są spekulacjami, warto więc z dystansem podchodzić do takich wiadomości. W przeważającej ilości mówi się raczej o dobrej sprzedaży jubileuszowego modelu.

Przeciwnikiem teorii niskich cen jest Neil Cybart, który jest pewien, że ceny tegorocznych modeli będą wyglądać następująco:

  1. iPhone 6,1″ LCD (tani model) – 849 dolarów (4229 złotych)
  2. iPhone X drugiej generacji – 999 dolarów (4979 złotych)
  3. iPhone X Plus – 1199 dolarów (5979 złotych)

We wrześniu zostaną rozwiane wszystkie nasze wątpliwości.

 

Źródło: MacRumorsOnLeaks, Foto: Martin HajekiUpdateOs

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *