Pierwszy Mi Store otwarty w Krakowie. Promocje przebiły wszystko!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu wczorajszym krakowskie centrum handlowe “Serenada” przeżyło prawdziwe oblężenie. Taki stan rzeczy spowodowany był otwarciem pierwszego Mi Store w naszym kraju.

Wielkie otwarcie

Kolejka utworzyła się na ponad 2 godziny przed oficjalnym otwarcie salonu. Przez chwile można było poczuć się jak w Amerykańskim centrum handlowym podczas corocznego Black Friday. Tak, kolejki były olbrzymie, co potwierdzają liczne zdjęcia krążące po internecie.

Należy wspomnieć, że za ten salon odpowiedzialny jest jeden z dwóch polskich, oficjalnych dystrybutorów sprzętu Xiaomi, firma Ingram Micro Poland. Mieści się on na drugim pietrze Centrum Handlowego „Serenada”.  Cały kompleks znajduje się przy ulicy Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 w Krakowie.

Mi Store niczym Apple Store

Pomijając hucznie obchodzone otwarcie, już na pierwszy rzut oka dało się zauważyć podobieństwa do salonów Apple. Podobne gabloty, drewno połączone z bielą, brak jakiejkolwiek ekstrawagancji. Całość po prostu czysta, spójna, co przekłada się na dobrze zorganizowaną powierzchnię użytkową.

https://www.facebook.com/XiaomiPoland/videos/454446971638796/

Podczas otwarcia można było liczyć na wiele promocji. Przypomnijmy: 20 sztuk Xiaomi Redmi 4X za 49 złotych, 100 sztuk Xiaomi Mi A1 za 499 złotych, 100 sztuk Xiaomi Mi Air Purifier 2 za 399 złotych i 100 sztuk Xiaomi Mi In-Ear Basic za jedyne 10 złotych.

Dodatkowo przy zakupie dowolnego smartfona (oprócz dwóch powyższych) można było zakupić opaskę Xiaomi Mi Band 2 w cenie 1 złotówki. Trzeba przyznać, że polski importer należycie postarał się o promocję swojego sklepu. Pamiętajmy tylko, że powyższe ceny obowiązywały jedynie w dniu otwarcia sklepu.

Jako ekipa ZbitaSzybka.pl od zawsze byliśmy fanami produktów chińskiego potentat technologicznego. Warto dodać, że od ponad 2 lat możecie u nas zakupić przeróżne produkty Xiaomi.

Galeria

Źródło: Mi Polskainstalki.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *