Pierwszy Mi Store otwarty w Krakowie. Promocje przebiły wszystko!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu wczorajszym krakowskie centrum handlowe “Serenada” przeżyło prawdziwe oblężenie. Taki stan rzeczy spowodowany był otwarciem pierwszego Mi Store w naszym kraju.

Wielkie otwarcie

Kolejka utworzyła się na ponad 2 godziny przed oficjalnym otwarcie salonu. Przez chwile można było poczuć się jak w Amerykańskim centrum handlowym podczas corocznego Black Friday. Tak, kolejki były olbrzymie, co potwierdzają liczne zdjęcia krążące po internecie.

Należy wspomnieć, że za ten salon odpowiedzialny jest jeden z dwóch polskich, oficjalnych dystrybutorów sprzętu Xiaomi, firma Ingram Micro Poland. Mieści się on na drugim pietrze Centrum Handlowego „Serenada”.  Cały kompleks znajduje się przy ulicy Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 w Krakowie.

Mi Store niczym Apple Store

Pomijając hucznie obchodzone otwarcie, już na pierwszy rzut oka dało się zauważyć podobieństwa do salonów Apple. Podobne gabloty, drewno połączone z bielą, brak jakiejkolwiek ekstrawagancji. Całość po prostu czysta, spójna, co przekłada się na dobrze zorganizowaną powierzchnię użytkową.

Otwarcie pierwszego salonu Xiaomi stało się faktem! Jesteśmy pod wrażeniem, jak wielu fanów postanowiło dziś nas odwiedzić. Dziękujemy!

Opublikowany przez Xiaomi Polska Sobota, 24 marca 2018

Podczas otwarcia można było liczyć na wiele promocji. Przypomnijmy: 20 sztuk Xiaomi Redmi 4X za 49 złotych, 100 sztuk Xiaomi Mi A1 za 499 złotych, 100 sztuk Xiaomi Mi Air Purifier 2 za 399 złotych i 100 sztuk Xiaomi Mi In-Ear Basic za jedyne 10 złotych.

Dodatkowo przy zakupie dowolnego smartfona (oprócz dwóch powyższych) można było zakupić opaskę Xiaomi Mi Band 2 w cenie 1 złotówki. Trzeba przyznać, że polski importer należycie postarał się o promocję swojego sklepu. Pamiętajmy tylko, że powyższe ceny obowiązywały jedynie w dniu otwarcia sklepu.

Jako ekipa ZbitaSzybka.pl od zawsze byliśmy fanami produktów chińskiego potentat technologicznego. Warto dodać, że od ponad 2 lat możecie u nas zakupić przeróżne produkty Xiaomi.

Galeria

Źródło: Mi Polskainstalki.pl

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *