Nowe iPad’y Pro już w październiku? Za 2 tygodnie kolejna konferencja Apple!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Jeszcze nie zeszła z nas radość po wrześniowej konferencji Apple, gdzie zaprezentowane zostały: Apple Watch Series 4, iPhone Xr, iPhone Xs oraz iPhone Xs Max, a gigant z Cupertino ma dla nas nowe wieści. Otóż 30 października 2018 roku odbędzie się kolejne wydarzenie związanie (najprawdopodobniej) z premierą nowych tabletów.

Słowem wstępu

We wrześniu wiele osób żałowało, że firma Tima Cook’a nie zaprezentowała nowych iPad’ów z serii Pro. Wiele źródeł wskazywało na to, że tablety zostaną zaprezentowane już we wrześniu. Niestety, ale włodarze Apple zadecydowali inaczej. Okazuje się jednak, że ich premiera nastąpi za niespełna 2 tygodnie.

Gigant z Cupertino niedawno rozesłał zaproszenia na kolejną konferencję. Odbędzie się w Brooklyn Academy od Music, które mieści się w Nowym Jorku – dokładnie Howard Gilman Opera House (a nie w Apple Park jak ostatnio). Całość rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu lokalnego – u nas transmisja (jeśli w ogóle się odbędzie) nadana zostanie o godzinie 16:00.

Zupełnie nowy iPad Pro

Jest niemal pewne, że 30 października naszym oczom ukażą się nowe iPad’y Pro. Ich znakiem rozpoznawczym będą bardzo cienkie ramki okalające wyświetlacz, Face ID oraz port USB-C (rzekomo).

Nie znajdziemy tam standardowego przycisku Home Button (oraz Touch ID, rzecz jasna) ani złącza mini-jack 3,5 milimetra. W oddali słychać głosy, jakoby Apple miał zaprezentować również odświeżoną wersję Mac’a mini, zupełnie nowego Macbook’a Air lub Macbook’a, który zastąpiłby obecnego Air’a.

Jeśli chodzi o samą relację z wydarzenia – losy streamingu nie są jeszcze potwierdzone. Może się okazać, że powtórzy się scenariusz z marca 2018 roku, kiedy to premiera nowego iPad’a (2018) się odbyła, a relacji live nie było wcale.

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *