Porównanie wielkości ekranu pierwszego iPhone’a z iPhone Xs Max. Kolosalna różnica!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

12 września światło dzienne ujrzały trzy nowe modele iPhone’a: Xr, Xs oraz Xs Max. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Dziś postanowiliśmy przedstawić Wam bardzo ciekawe porównanie wyświetlaczy. Mianowicie jeden z użytkowników zestawił rozdzielczość pierwszego iPhone’a z modelem Xs Max. Wynik jest niesamowity.

iPhone Xs Max z najlepszym ekranem

Większość z Was już pewnie zauważyła, że iPhone Xs Max posiada największy wyświetlacz spośród dotychczasowych iPhone’ów. Przekątną, którą dysponuje to 6,5″, a rozdzielczość ma się następująco: 1242 x 2688 pikseli. Tak, w tym ekranie znajdziemy ponad 3 miliony pikseli (dokładnie 3338496). Luke Wroblewski wpadł na ciekawy pomysł – zestawienia go z wyświetlaczem pierwszego iPhone’a. W modelu z 2008 roku rozdzielczość to zaledwie 320 x 480 pikseli, co przekłada się na łączną ilość pikseli na poziomie 153600.

Luke udostępnił swoje porównanie na Twitterze. Już na pierwszy rzut oka widać, że cały panel iPhone swoim rozmiarem ledwo co przewyższa jedną ikonę na ekranie iPhone’a Xs Max. To właśnie podczas takich porównań możemy zauważyć jak mocno postęp technologiczny ruszył branżę smartfonów.

 

Źródło: Luke Wroblewski

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *