Grupowe połączenia FaceTime znów dostępne. Znajdziesz je w beta iOS 12.1!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Dosłownie kilka dni temu Apple oficjalnie zaprezentowało najnowsze wcielenie mobilnego systemu – iOS 12. Dwa dni temu mogliśmy pobrać oprogramowanie w naszym kraju. Dziś gigant z Cupertino wydał pierwszą betę – iOS 12.1. To właśnie w niej wróciły m.in. grupowe rozmowy FaceTime.

Grupowe połączenia FaceTime dostępne

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, najnowsza aktualizacja systemu, który napędza nasze iPad’y oraz iPhone’y z powrotem wprowadza grupowe rozmowy FaceTime. Pamiętajmy, że omawiana funkcja miała zostać wprowadzona podczas oficjalnej premiery iOS 12. Tak się jednak nie stało, ponieważ firma Tima Cook’a napotkała pewne problemy. Z tego też powodu amerykański gigant przełożył dodanie omawianej funkcji do systemu.

Mówi się, że grupowe FaceTime mają być oficjalnie dostępne jeszcze w 2018 roku. Pamiętajmy, że takie rozwiązanie bardzo ułatwi wieloosobowe rozmowy wideo. Wszystko przez to, że w jednej konwersacji będzie mogło rozmawiać do 32 osób. Być może w pewnych kręgach grupowe połączenia FaceTime zastąpią programy do “telco”.

FaceTime pozwala teraz prowadzić rozmowy audio lub wideo nawet 32 uczestnikom jednocześnie. Miniaturka osoby, która zaczyna mówić, automatycznie się powiększa, więc nigdy nie pogubisz się w konwersacji. Możesz rozpocząć połączenie grupowe FaceTime bezpośrednio z wątku grupowego w Wiadomościach lub w dowolnym momencie dołączyć do trwającej rozmowy.

A Wy – uważacie, że grupowe połączenia FaceTime mają szansę na sukces?

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *