Pre-order iPhone 8/8 Plus dzisiejszej nocy w Polsce!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Niedawno byliśmy świadkami premiery nowych smartfonów Apple – iPhone 8, 8 Plus i topowej wersji – X. Dzisiaj o godzinie 00:01 zostanie uruchomiony pre-order w kilku sieciach telekomunikacyjnych jak również u re-sellerów.

Oby wszystko poszło dobrze

Na wstępie chciałbym przypomnieć ceny, które najprawdopodobniej będą obowiązywać u jednego z re-sellerów.

iPhone 8:

  • 64GB: 3479zł

  • 256GB: 4229zł

iPhone 8 Plus:

  • 64GB: 3979zł

  • 256GB: 4729zł

Pokrywają się one z tymi, które widoczne są na oficjalnej stronie Apple, tj. Apple.com/pl. Jeśli chodzi o operatorów – w obecnej chwili mamy możliwość zapisu do specjalnego formularza, dzięki któremu konsultant oddzwoni do nas “w pierwszej” kolejności. Zapewne i w tym roku będą różne nieprzyjemności związane z dostępnością nowych modeli.

Dobra cena zrobi robotę u operatorów

Jeśli ceny u operatorów będą na podobnym poziomie, co teraz to nowe urządzenia mogą nadal utrzymać wysoki współczynnik sprzedażowy. Ciekawe czy sieci telekomunikacyjne przygotowały jakieś gadżety do swoich zestawów. Pamiętam, że przy premierze iPhone’a SE, Play oferowało etui w komplecie.

Miejmy nadzieję, że w tym roku operatorzy odpowiednio przygotowali swoich pracowników na liczne zapytania i chęć kupna najnowszych i-Urządzeń. Pamiętam jak podczas kupna swojego SE konsultant próbował mi usilnie wytłumaczyć, że gadam jakieś brednie bo nie ma modelu SE – jest tylko 5s.

Na koniec życzymy Wam powodzenia przy rezerwowaniu swoich sztuk. Koniecznie pochwalcie się na naszym profilu FB w komentarzu pod postem, który wariant zarezerwowaliście! Niech każdy złapie swój pre-order!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *