Prezentacja nowych iPhone’ów oficjalnie potwierdzona!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Po wielu spekulacjach w końcu dostaliśmy oficjalne potwierdzenie wrześniowego wydarzenia Apple. Odbędzie się ono 12 września w Steve Jobs Theater – specjalnej sali, która mieści się w Apple Park.

Prezentacja nowych urządzeń oficjalnie potwierdzona!

W dniu dzisiejszym odpowiednia komórka amerykańskiego giganta rozesłała zaproszenia do wybranych dziennikarzy. Oto jego treść:

Gather round.
Please join us for an Apple special event
at the Steve Jobs Theater in Cupertino.
September 12, 2018
10:00 am

Podsumowując – event odbędzie się 12 września o godzinie 10 (czasu lokalnego) w Steve Jobs Theater w Apple Park. To wyjątkowe miejsce na prezentację urządzeń, które po raz kolejny zrewolucjonizują i/lub usprawnią dziedzinę, w której ich poprzednie wcielenia wiodą prym.

Co więc zobaczymy na konferencji? Mamy oficjalne zdjęcia!

Przewiduje się, że gigant z Cupertino zaprezentuje kilak urządzeń. Najważniejszym segmentem mają być aż trzy nowe modele iPhone’ów: model X drugiej generacji, iPhone X Plus oraz tani iPhone wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz wykonany w technologii LCD. Niewykluczone jest, że najtańszy model będzie dostępny w wielu kolorach, tak jak miało to miejsce przy modelu 5c. 

Kolejnym urządzeniem, które zobaczymy na konferencji będzie Apple Watch Series 4. Nowy model swoim wyglądem będzie przypominał obecnie dostępne modele, jednak zwiększy się obszar roboczy wyświetlacza. Dodatkowo znajdziemy w nim nowy procesor oraz baterię, co przełoży się na lepsze odczucia z użytkowania sprzętu.

Dodatkowo na konferencji zostaną zaprezentowane nowe wersję systemów macOS, iOS, watchOS oraz tvOS. Możliwym jest również, że firma Tima Cook’a zaprezentuje AirPower – specjalną matę do ładowania do trzech urządzeń jednoczenie, która wspierać będzie standard Qi.

 

Źródło: iClarified
Foto: 9To5Mac

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *