iPhone XS jeszcze nie zaprezentowany, a my mamy już jego tapetę!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Już za niecałe 2 tygodnie na świat przyjdą trzy nowe modele iPhone’ów, nowy Apple Watch Series 4, nowe wersje systemów operacyjnych i nie tylko. Nie musisz czekać do premiery, by już dziś używać nowej tapety, która pochodzi od iPhone’a X.

iPhnone XS – tapeta już u nas!

Dzięki licznym przeciekom, portalowi 9To5Mac udało się dojść do oryginalnych zdjęć, które potwierdziły wygląd nadchodzących urządzeń. Gdyby tego było mało, ekipa trafiła na surowe pliki z tapetą, która trafi do iOS 12. Jeśli chodzi o sam wygląd – przypomina ona planetę Jowisz lub kroplę oleju w jakieś cieczy.

Wychodząc Wam na przeciw, nie musicie już czekać na oficjalną premierę, która odbędzie się 12 września w auli Steve Jobs w Apple Park. Tapetę możecie pobrać z tego miejsca: klik. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się zniewalająco (poniżej zdjęcie z iPhone’a X). A Tobie co przypomina najnowsza tapeta?

Źródło: Cult of Mac

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *