Reeder 3 – bardzo dobry, popularny czytnik RSS dla iOS i macOS dostępny za darmo!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Po bardzo długim oczekiwaniu trzecia wersja Reedera została udostępniona za darmo. Jest to popularny czytnik RSS dostępny na obu platformach – iOS oraz macOS. “Promocja” będzie trwała do momentu wypuszczenia czwartej wersji aplikacji.

Reeder 3 za darmo!

Autor aplikacji, Silvio Rizzi zdecydował się na bardzo odważny krok. Mianowicie udostępnił on za darmo swoje oczko w głowie jakim bez wątpienia jest Reeder na iOS oraz macOS. Wszystko przez to, że w tym roku pojawi się nowa wersja aplikacji – Reeder 4. Warto podkreślić, że nie będzie on dostępny w ramach darmowej aktualizacji, a jako osobna, płatna aplikacja.

Deweloper nie dopuszcza również możliwości przejścia na model subskrypcyjny. Pamiętać należy również o tym, że wraz z premierą nowej wersji, obecnie udostępniona aplikacja nie zostanie wyłączona – będzie dalej działała tyle, że bez częstych aktualizacji.

Zdecydowanie najlepszy czytnik RSS

Fajne w Reederze jest to, że może on działać jako główny czytnik kanałów RSS lub jako klient dla takich aplikacji jak: Feedbin, Feedly et cetera. Taka obniżka to super okazja dla osób, które do tej pory nie korzystały z ów aplikacji. W końcu każda z jej wersji kosztuje kilkadziesiąt złotych, a nie każdego stać (albo nie każdy lubi) na wydanie takiej sumy za aplikację do zbierania interesujących nas informacji z sieci.

Tak jak wspomniałem wcześniej, sam Rizzi zapowiedział, że obecna wersja nie zakończy żywota wraz z pojawieniem się nowego wcielenia. Takie podejście świadczy o ogromnym profesjonaliście twórcy oraz pewności, że Reeder 4 znów zgłębi sobie wielką rzeszę fanów. Pamiętajcie, by wspierać dobre produkcje – w końcu dopracowane aplikacje są nam potrzebne! A Ty pobrałeś już Reeder 3?


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *