Przedsprzedaż nowych iPhone’ów ruszy już 14 września? Wszystko na to wskazuje!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Patrząc na lata ubiegłe można zauważyć, że wszystkie premiery iPhone’ów odbywały się we wrześniu. Wiele więc wskazuje na to, że nadchodzące smartfony zaprezentowane zostaną już 12 września. Potwierdzać ma to wyciek informacji od niemieckich operatorów komórkowych o przedsprzedaży nowych modeli iPhone’ów. Jak donosi serwis Macerkopf, wystartuje ona już 14 września! Szybko, nieprawdaż?

Premiera nowych iPhone’ów coraz bliżej

Redaktorzy wspomnianego portalu podkreślają, że ów informacje udało im się pozyskać od dwóch z trzech głównych niemieckich operatorów. To właśnie oni będą sprzedawać najnowsze słuchawki Apple, a mowa tutaj o: Deutsche Telecom, Vodafone oraz O2. Jeśli chodzi o pre-ordery na nowe modele iPhone’ów, będzie je można składać już w piątek 14 września. Dodatkowo urządzenia mają być do odebrania już 21 września chociażby w Berlinie.

Informacje te potwierdzałyby fakt, że konferencja odbędzie się w środę, 12 września. Pamiętajmy, że przedsprzedaż smartfonów giganta z Cupertino następowała zazwyczaj w najbliższy piątek po odbytej konferencji. Miejmy nadzieje, że po drodze nie wystąpią żadne problemy z produckją “iPhone’a 9”.

Mowa tutaj o trudnościach związanych z produkcją wyświetlacza LCD. Obecnie nie pozostaje nam nic innego jak czekać spokojnie na początek września. A Wy – kupujecie w tym roku nowy smartfon Apple? Jeśli tak to napisz w komentarzu, na który model czekasz najbardziej!

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *