Przegryziona bateria w iPhone. To musiało się tak skończyć.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Ostatnie tygodnie to istne pasmo nieszczęść, jeśli chodzi o baterie w urządzeniach Apple. 2 tygodnie temu zapaliła się bateria w iPhone (Apple Store Zurich), kilka dni później podobne zdarzenie miało miejsce w Walencji. W miniony piątek akcja znów się powtórzyła, a cała wina leżała po stronie klienta chińskiego sklepu z elektroniką, który przegryzł baterię.

Przegryziona bateria – zdziwienie było nie małe

Czytając post na portalu Taiwan News w pierwszej chwili myślałem, że ktoś sobie robi Prima Aprilis w styczniu. Otóż pewien jegomość postanowił przegryźć baterię, by sprawdzić czy aby na pewno jest ona oryginalna i wykonana zgodnie ze sztuką. W chwili przeprowadzania niecodziennego (umówmy się, że mało wiarygodnego i bezmyślnego wręcz) “testu”, najprawdopodobniej musiał ją uszkodzić zębami.

Jak można było łatwo przewidzieć, bateria od razu się zapaliła. Na filmie wygląda to bardzo niebezpiecznie, wszak wielka kula ognia wytworzyła się tuż przed twarzą naszego testera. Finalnie nic poważnego nikomu się nie stało, a główny bohater na pewno zapamięta ten dzień na długie lata.

Przypominamy, że w każdym z naszych punktów ZbitaSzybka.pl możecie wymienić swojego baterie w należyty sposób i za satysfakcjonującą Was cenę. Pamiętajcie, że nasza ekipa to przysłowiowy powiew świeżości na rynku serwisów Apple (również Xiaomi, Huawei), a każdego z naszych klientów przyjmujemy godnie (np. przyjęcie na siedząco).

Kilka zdjęć i wideo

Całe nagranie ze sklepowego monitoringu trafiło do sieci i zyskało ogromną popularność. Obecnie materiał posiada ponad 5 milionów wyświetleń, a liczba ta stale rośnie. Poniżej kilka zdjęć i materiał wideo.

Wideo

 

Źródło: Taiwan News, Foto: Taiwan News

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *