Revolut zadowolone z wyników w Polsce! Wróciła promocja na darmową kartę!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Zanim w Polsce pojawiło się Apple Pay, usługa Revolut skutecznie ułatwiała nam życie. Dzięki niej byliśmy bowiem w stanie płacić przy użyciu tradycyjnej karty lub wirtualnej. Mimo wprowadzenia oficjalnego systemu płatności od Apple, Revolut nadal cieszy się olbrzymim zainteresowaniem.

Revolut na dobre w naszych urządzeniach

Firma ze swoim produktem idealnie przyjęła się w Polsce, a początek wakacji był najlepszym okresem działalności w naszym kraju. To właśnie wtedy padł rekord w ilości zarejestrowanych użytkowników w aplikacji. Wcale nas to nie dziwi – Revolut przyczynia się do znacznych oszczędności, zwłaszcza podczas wakacji (płacenie w obcej walucie po korzystnym kursie przewalutowania, brak prowizji et cetera). Nie ma się co dziwić, wszak konto zakładamy online w niespełna 3 minuty. Revolut na dobre zerwało z odwiecznymi kolejkami w bankach, wypełnianiem niezrozumiałych wniosków czy użeraniem się z naburmuszonym personelem.

Ostatnie dwa miesiące były niezwykle udane. Tylko w czerwcu i lipcu do aplikacji dołączyło blisko 50 tysięcy Polaków. Zdecydowali się oni na pobranie aplikacji i rejestrację w systemie firmy. Jest to wynik o 35% wyższy, niż w kwietniu oraz maju.

Trzeba przyznać, że jest to niesamowity wzrost użytkowników. Obecnie na terenie naszego kraju z aplikacji korzystko około 150 tysięcy osób (dane Revolut). Inne źródła donoszą, że w chwili obecnej liczba ta może wynosić nawet 170 tysięcy osób. Warto również podkreślić, że firma obsługuje ponad 1000 polskich przedsiębiorstw, a w całej europie korporacja ma aż 2 miliony użytkowników.

Z tej okazji Revolut powraca ze swoją promocją – darmowa karta

Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na założenie swojego konta, teraz jest idealny moment. Wszystko za sprawą promocji, którą wznowiła firma. Chodzi oczywiście o rejestrację wraz z wyrobienie fizycznej karty płatniczej za darmo (wraz z bezpłatną dostawą). Ważne: aby z niej skorzystać należy doładować konto kwotą 20 złotych (możemy je wykorzystać na jakiś zakup lub wypłacić). 

Poza promocją jesteśmy zmuszeni zapłacić za wyrobienie fizycznej karty. Jeśli jednak wejdziemy w następujący link: Revolut.com będziemy w stanie zaoszczędzić pieniądze, które normalnie zapłacilibyśmy za wyrobienie plastikowej karty. Pamiętajmy również, że opcja jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów firmy.

Wcale nie dziwi nas fakt, że aplikacja zyskała sobie taką rzeszę fanów. Wielu chłopaków z naszej ekipy korzysta z tego rozwiązania chociażby podczas dokonywania zakupów na popularnych, zagranicznych portalach aukcyjnych. Przez fakt odpowiedniego kursu przewalutowania oraz braku prowizji, jest to idealne rozwiązanie dla ludzi wyjeżdżających na wakacje lub sporo podróżujących.

Revolut dodał niedawno opcję podpięcia karty do konta Google Pay. Dzięki temu posiadacze urządzeń z androidem będą w stanie płacić swoim urządzeniem zachowując przy tym wszystkie korzyści “rewolucyjnych płatności”.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *