Serwis iPad Warszawa – ZbitaSzybka.pl robi to lepiej!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Serwis iPad Warszawa – Mistrzowie od iPad’ów. To właśnie w tym punkcie naprawiane są wszystkie iPady z naszych serwisów. Mamy tutaj utalentowanych i doświadczonych techników, którzy do tej pory naprawili ponad 6000 iPad’ów różnych generacji.

Serwis iPad Warszawa – dbałość o detale.

Kiedy rozpoczynaliśmy naszą działalność od samego początku chcieliśmy być najlepsi w naprawach sprzętu Apple z każdego segmentu (iPhone, iPad, MacBook etc). Jeśli chodzi o serwis iPad to przez lata szkoliliśmy wielu techników aby wykonywać je najlepiej jak to możliwe. Niestety okazało się, że naprawa tego sprzętu jest tak trudna, że tylko nieliczni potrafili utrzymać pożądany poziom jakości. Dlatego zdecydowaliśmy, że dla Całej ZbitaSzybka.pl iPad’y będzie naprawiał tylko 1 serwis – ZbitaSzybka.pl Warszawa.

Dzięki takiej strategii jakość usługi jest powtarzalna a poziom reklamacji jest praktycznie zerowy. Nasze doświadczenie i skuteczne naprawa ponad 6000 iPad’ów różnych generacji mówi samo przez się, że jest to bardzo wymagający kawałek chleba, ale opanowaliśmy go do perfekcji.

Ciężka praca nam się opłaciła, ponieważ  w obecnej chwili mamy techników, którzy – mówiąc nieskromnie ale z czystym sumieniem – naprawiają iPady najlepiej w kraju.

W Warszawie naprawiamy praktycznie wszystkie modele:

 • iPad 1
 • iPad 2
 • iPad 3
 • iPad 4
 • iPad Air
 • iPad Air 2
 • iPad Pro 9,7″
 • iPad 12,9″ (tak tak jako jedyny serwis w Polsce)
 • iPad mini 1
 • iPad mini 2
 • iPad mini 3

Niezależnie od modelu – naprawimy go!

Przez lata praktyki, którą nasz zespół zdobywał na wielu szkoleniach czy prostej metodzie “prób i błędów”, jesteśmy pewni, że nasze produkty są naprawiane zgodnie ze sztuką. Dla nas liczy się jakość, dbałość o najmniejsze detale, jak również zadowolenie klienta (z obsługi jak i samej naprawy). W tym miejscu chcielibyśmy wspomnieć o modelach, które naprawiamy.

 

https://www.instagram.com/p/_ByI6spW9Z/?taken-by=zbitaszybka

 

https://www.instagram.com/p/_ewpjxJW2l/?taken-by=zbitaszybka

https://www.instagram.com/p/BDjO7EepW6X/?taken-by=zbitaszybka

 

https://www.instagram.com/p/q0B3XIpWxf/?taken-by=zbitaszybka

https://www.instagram.com/p/BVmdbREFJ5h/?taken-by=zbitaszybka

Prace, które wykonujemy to m.in. wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, wymiana obudowy, wymiana wadliwej kamery, wgrywanie oprogramowania, zgrywanie danych. Do naszych napraw pokazowych jest prostowanie korpusu i narożników z iście artystyczną precyzją.

Serwis iPad Warszawa – galeria napraw w ZbitaSzybka.pl

Poniżej prezentujemy zdjęcia samego sprzętu jaki do nas trafia jak również samej pracy, którą wykonujemy. Fotki pochodzą z prywatnego zbioru naszej ekipy jak również kanałów social media ZbitaSzybka.pl.

 

Na zdjęciu świetny przykład prostowania narożnika w korpusie, który nadawał się do wymiany. Koszt dla klienta dzięki prostowaniu był o połowę niższy.

https://www.instagram.com/p/BRqMp_tFm2g/?taken-by=zbitaszybka

https://www.instagram.com/p/-rxz1spW4O/?taken-by=zbitaszybka

https://www.instagram.com/p/BMDv1png0qH/?taken-by=zbitaszybka


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *