Serwis MacBook Gdańsk Główny – serwisujemy z troską

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W Gdańsku postanowiliśmy pojawić się, ponieważ widzieliśmy ogromną lukę do wypełnienia, jeśli chodzi o rynek usług serwisów i jakość obsługi. Zapraszamy i Ciebie. Przekonaj się, że podchodzimy z niezwykłą staranności do naprawy każdego MacBooka i do relacji z każdym klientem.

Serwis MacBook Gdańsk Główny – jesteśmy tu dla Ciebie!

MacBook towarzyszy nam każdego dnia. W każdym z naszych punktów używamy model White A1342 (który swoją drogą miał kiepską, plastikową obudowę ale piękny design), Pro, Air, iMac więc ich budowę i typowe usterki znamy jak własną kieszeń. Wiemy jak ważne są dla Was MacBook, iMac, Mac mini czy Mac Pro – w końcu dla wielu to jedyne narzędzie do zarabiania pieniędzy.

Wiemy, że te sprzęty są praktycznie niezawodne i służą przez lata praktycznie bez żadnego resetu. Mając to na uwadze, podchodzimy do naprawy państwa komputerów z należytą starannością, profesjonalizmem i zaangażowaniem robimy to maksymalnie szybko. Bo wiemy, że posiadacze MacBook’a nie są przyzwyczajeni do długich rozstań ze swoim sprzętem.

Dzięki temu, że każdy z naszych pracowników pasjonuje się światem szeroko rozumianej technologii umiemy okazać szacunek sprzętowi, który Wy – klienci – składacie na nasze ręce. Zawsze wykonujemy nasze naprawy zgodnie ze sztuką, używając przy tym najnowocześniejszej technologii. Wszystko to poparte jest wieloletnim doświadczeniem i usprawnianymi procedurami.

 

Dbałość o klienta jest najważniejsza

Dbałość o dobro klienta to najważniejsza zasada w każdym z naszych punktów. Składa się na to miła i profesjonalna obsługa jak również wykwalifikowana, sumienna, a przede wszystkim dokładna kadra serwisowa. Dzięki temu możecie być pewni, że sprzęt oddany do nas zostanie naprawiony zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Poniżej pragniemy przedstawić galerię naszych napraw MacBook, iMac, jak również iPhone czy iPad. To, że 99% naszych klientów jest zadowolonych z naszych usług to żaden przypadek a konsekwencja ciężkiej pracy na wielu płaszczyznach. Jeżeli natomiast pojawi się jakiekolwiek “ale”, oczywiście dokładamy wszelkich starań, by klient wyszedł od nas z przysłowiowym uśmiechem na twarzy.

Serwis MacBook Gdańsk Główny – galeria

 

View this post on Instagram

Nowy nabytek 🙂 #hellomacintosh

A post shared by Serwis iPhone Mac – 15 salonów (@zbitaszybka) on

 

 

View this post on Instagram

Upad …. 🤓#zbitaszybka

A post shared by Serwis iPhone Mac – 15 salonów (@zbitaszybka) on

View this post on Instagram

Zalany iPhone? Ten iPhone nosił wodę 7 dni zanim do nas dotarł 😱😫 w żadnym wypadku NIE podłączaj do ładowarki ‼️ jeżeli sam się wyłączył NIE włączaj go ‼️ NIE susz suszarką ani na grzejniku czy na słońcu ‼️ jak najszybciej udaj się do serwisu ‼️ Ryż pomoga w niewielkim stopniu jeżeli jest w środku woda prowadzi do korozji. Korozja nie musi dawać o sobie znaku od razu może postępować i po kilku dniach, miesiącach telefon nagle się wyłączy ⛔️ Jeżeli od razu dotrzesz do nas ✋ rozkręcimy telefon na najdrobniejsze części i pozbędziemy się wody oraz odczyścimy ogniska korozji. Takie działanie w 90% uratuje Twój telefon 👏🏿👏🏿👏🏿👏🏻👏🏻👏🏻 Metoda: "jak sobie poleży to się naprawi" nie działa 😸#zbitaszybka #zalanyiphone #serwisiphonewarszawa #serwisiphonegdynia #serwisiphonebydgoszcz #serwisiphonekrakow

A post shared by Serwis iPhone Mac – 15 salonów (@zbitaszybka) on

ZbitaSzybka.pl Gdańsk Główny – jak dojechać?

Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje odnośnie naszego gdańskiego punktu. Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca Głównego PKP.Jak dojechać? –> TUTAJ


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *