Smart home od Xiaomi ze wsparciem dla HomeKit już w lipcu!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Trzeba przyznać, że Xiaomi w ciekawy sposób poinformowało o współpracy ich produktów z HomeKit. Na oficjalnym kanale YouTube Xiaomi możemy obejrzeć wideo, na którym widać elementy smart home Xiaomi Aqara, które dodawane są do HomeKit. Wsparcie będzie dostępne w Stanach Zjednoczonych jeszcze w tym miesiącu!

Xiaomi HomeKit już w lipcu!

Warto wspomnieć o tym, że jest to nowy “mostek”, który będzie działał z obecnymi akcesoriami smart home od Xiaomi. Wszystko łączy się ze sobą dzięki protokołowi ZigBee. Zapewne dużo osób czekało na tę wiadomość, wszak chiński gigant posiada bardzo szeroką ofertę produktów. Znajdziemy w nim m.in. czujniki wilgotności, temperatury, zalania, otwarcia okien oraz drzwi czy sterowniki rolet. W niedalekiej przyszłości do oferty mają trafić inteligentne gniazdka.

Prócz produktów znajdziemy tutaj niską cenę poszczególnych akcesoriów (jak na Xiaomi przystało). Przykładowo czujnik temperatury wyceniono na niespełna 50 złotych, co jest bardzo konkurencyjną ceną. Żeby nie było tak dobrze – musi pojawić się też zła wiadomość. Jest nią dostępność urządzeń. Aqara będzie dostępna jedynie w wersji na rynek amerykański. Nie wiadomo również, kiedy (i czy w ogóle) do sprzedaży trafi wersja europejska.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *