Nowe iPhone’y pojawią się w zupełnie nowej kolorystyce?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Analityk Ming-Chi Kuo zaprezentował swoje przewidywania na temat nadchodzących smartfonów od Apple. Tym razem skupił się na aspekcie wizualnym. Sugeruje, że tegoroczne urządzenia będą dostępne w nowych kolorach.

Nowe iPhone’y zaskoczą nie tylko “wnętrzem”

W swoim oświadczeniu Ming donosi, że dwa z trzech smartfonów planowanych na bieżący rok, będą dostępne w nowych kolorach. Mowa o następujących wariantach: niebieskim, czerwonym, szarym, pomarańczowym oraz białym. Analityk nie pozostaje sam w tych doniesieniach. Steve Hemmerstoffer (prowadzący profil “przeciekowy” OnLeaks na Twitterze) jest pewny, że nowe urządzenia będą rownież dostępne w kolorze różowym i żółtym.

Kuo twierdzi, że iPhone X będzie oferowany w trzecim, dodatkowym kolorze. Mowa tutaj oczywiście o złotym wariancie. Pamiętajmy, że prototyp iPhone’a X w tym kolorze pojawił się chociażby na zdjęciach, które gigant z Cupertino wysłał do Federalnej Komisji Komunikacji (FCC).

 

Źródło: MacRumors
Foto: 9To5Mac

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *