Spotify w końcu dostosowało wygląd do iPhone’a X. Jest obłędnie!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Przeszło dwa tygodnie temu pierwsze sztuki iPhone’a X trafiły do swoich właścicieli. Urządzenie zmaga się z chorobami wieku dziecięcego, jeśli chodzi o zastosowane w nim rozwiązania, jednak to nie koniec zmagać jubileuszowego modelu.

Spotify zrobiło to dobrze

Choć urządzenie miało swoją premierę jakiś czas temu, od pół miesiąca jest sukcesywni wysyłany do swoich właścicieli, nadal wiele aplikacji nie zostało dostosowanych do nietypowego wyświetlacza. Nie chodzi tutaj o same proporcje wyświetlacza 18,5:9, ani rozdzielczość 2,5K. Wszystko przez tzw. Notch – wcięcie w górnej części wyświetlacza, w którym znajduje się zestaw kamer TrueDepth.

Najświeższą aplikacją, która została przystosowana do 5,8″ ekranu modelu X jest Spotify – popularny serwis, w którym streamujemy muzykę. Aplikacja ta działała już wcześniej na wspomnianym wyżej urządzeniu, jednak nie była “rozciągnięta” i dopasowana co całej powierzchni roboczej przedniego panelu.

Dalszy ciąg informacji

To właśnie od wersji 8.4.28 mamy możliwość korzystania ze Spotify w należytej formie. W sumie to trzeba przyznać, że programiści odpowiedzialni za design aplikacji i dopasowanie do danego urządzenia nie zrobili nic wielkiego. Po prostu rozciągnęli ją tak, by “wchodziła” we wszystkie cztery rogi urządzenia i prawidłowo dopasowywała się do górnego wcięcia.

Warto przypomnieć, że Spotify jest również dostępny w CarPlay, dzięki czemu jesteśmy w stanie słuchać naszej ulubione muzyki w samochodzie. Dodatkowo od jakiegoś czasu jesteśmy w stanie implementować treści streamingowe do wiadomości iMessage, co znacznie usprawnia komunikację ze znajomymi odnośnie naszej muzyki.

Poniżej zdjęcia jak aplikacja wygląda z poziomu użytkownika:

 

Czytaj więcej, Foto: 123

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *