Takiej reklamy iPhone’a Xr chyba nikt się nie spodziewał. Wyszło genialnie!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Apple nie od dziś słynie z tego, że w bardzo kreatywny, odważny, często metaforyczny sposób reklamuje swoje produkty oraz usługi. Pomimo końca 2018 roku gigant z Cupertino wypuścił bardzo ciekawy spot reklamowy, który promuje „kolorowego iPhone’a”.

O spocie słów kilka

Na swoich kanale YouTube, firma Tima Cook’a zaprezentowała najnowszą reklamę, która promuje model Xr. Warto wspomnieć o tym, że muzyka użyta w spocie pochodzi od Cosmo Sheldrake – „Come Along”.

Cały klip trwa 68 sekund, a sama akcja jest bardzo dynamiczna. Od razu w oczy rzuca się ogromna ilość osób, która ubrana jest w kolorowe stroje odpowiadające m.in. palecie barw iPhone’a Xr. W opisie samego filmu gigant z Cupertino promuje również bardzo dobry czas pracy na jednym ładowaniu oraz wyświetlacz Liquid Retina.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI 6, XIAOMI MI 7 LUB XIOAMI MI 8 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: WarszawieGdyniKrakowieBydgoszczyGdańsk GłównyRzeszowieGdańsk WrzeszczŁódźKatowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei, Samsung.
ZADZWOŃ DO NAS:
+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *