Tańsza wersja iPhone’a X – nad tym pieczołowicie pracuje Apple!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W internecie pojawił się artykuł chińskiego oddziału Economic Daily, który informuje nas o tym, że Apple prowadzi prace nad kolejnymi wersjami iPhone’a X. Flagowiec występuje pod roboczą nazwą “Lisbon”, a jego tańszy odpowiednik “Hangzhou”, premiera natomiast ma nastąpić na jesieni 2018 roku. Z czego jednak wynika chęć pójścia w tańsze modele?

Tańsza wersja iPhone’a X na horyzoncie

Jak możemy wyczytać z raportu Economic Daily, firma Tima Cook’a w przyszłym roku ma zastosować bardziej agresywną i bezwzględną politykę cenową. Całe to przedsięwzięcie spowodowane jest chęcią zwiększenia zysków i udziału w rynku chińskim i indyjskim. Czołowym produktem w całej tej kampanii ma być tańsza wersja iPhone’a X.

Nie będzie to na pewno tak radykalny zjazd cenowy jak w przypadku modelu SE, wszak MacOtakara przewiduje, że będzie to co najwyżej 90 dolarów. Czynnością, która może spowodować obniżenie części to – oprócz tańszych komponentów – wrócenie do większego wyboru pamięci wbudowanej, np. dodanie wersji 32 GB.

Jeśli chodzi o zdanie naszej ekipy, w tańszym modelu może zostać podmieniony wyświetlacz z OLEDa na LCD, co znacznie obniży koszty produkcji. Dodatkowo mogą zostać zamontowane gorsze obiektywy, obwódka ze stalowej może zostać zastąpiona aluminium.

 

Czytaj więcej

 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *