iPhone X już tuż tuż. W piątek o 9:01 rusza przedsprzedaż!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Wielu z Was czeka zapewne na najbliższy piątek, który będzie pięknym wstępem do nadchodzącego weekendu. Wyjątkowość tego dnia polegać będzie również na tym, że będziemy mogli złożyć zamówienie na iPhone’a X.

iPhone X dostępny w 55 krajach!

Już w ten piątek Apple udostępni nam możliwość składana pre-orderów na jubileuszowy model. Zamówienia będziemy mogli dokonać na oficjalnej stronie Apple jak również w Apple Store i oficjalnych resellerów. Włodarze giganta z Cupertino potwierdzają, że oficjalne sklepy (nie mylić z resellerami) będą miały wystawione “iksy”, by można było się nimi pobawić.

Zapewnienie, że w dzień “premiery”, tj. 27 października  będzie można dotknąć fizycznie urządzenia w Apple Store to nic innego jak wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta. Zabieg ten ma zachęcić klientów do odwiedzenia salonów firmy Tima Cook’a i przetestowanie urządzenia przed złożeniem zamówienia.

Ważne informacje

Poniżej kilka najważniejszych informacji odnośnie nadchodzącej premiery iPhone’a X.

  1. iPhone X będzie dostępny w dwóch wersjach pojemnościowych i kolorach: 64 GB i 256 GB, gwiezdna szarość, srebro;

  2. Jego cena w zależności od wybranej opcji będzie nastepująca: 64 GB – 4979 zł, 256 GB – 5729 zł;

  3. Apple sugeruje, że ich strona jest najszybszym i najbardziej komfortowym miejscem do zamówienia urządzenia;

  4. Oto lista krajów, w których będzie można złożyć pre-order lub kupić urządzenie: Andora, Australia, Bahrajn, Belgia, Bułgaria, Kanada, Chiny, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Grenlandia, Guernsey, Hong Kong, Islandia, Indie, Irlandia, Wyspy Man, Włochy, Japonia, Jersey, Kuwejt, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Monako, Niderlandy, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Portoryko, Katar, Rumunia, Rosja, Arabia Saudyjska, Singapur, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajwan, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Zjednoczone Królestwo, USA i Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych;

  5. Ceny akcesoriów, w tym silikonowe i skórzane etui, nowe etui Folio, jak również stacja dokująca w odpowiednim wykończeniu będą dostępne do kupienia;

 

Czytaj więcej, Foto: 1

Jeśli masz jakiekolwiek pytania albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na nasze sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY?

ZbitaSzybka serwis iPhone: ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *