Wizualizacja Apple Watch Series 4 oraz 11-calowego iPad’a Pro

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Kilka dni temu w sieci pojawił się nowy raport od analityka KGI Securitas, Ming-Chi Kuo. Na podstawie jego informacji portal 9To5Mac stworzył wizualizacje 11-calowego iPad’a Pro oraz nadchodzącego Apple Watch Series 4.

Apple Watch Series 4 – większy ekran, ten sam rozmiar urządzenia

Na pierwszy ogień Kuo wziął się za zegarek. Jego zdaniem nowe urządzenie będzie dostępne w dwóch rozmiarach (tak jak teraz). W końcu zaczyna mówić się o rozmiarach, odpowiednio 1,57 oraz 1,78 cala.

Kolejną zmianą względem obecnych modeli 38 oraz 42 mm będzie szerokość ramek okalających wyświetlacz. Firma idzie za ciosem, więc w zegarku również możemy spodziewać się cienkich krawędzi ekranu. Dzięki temu Apple Watch Series 4 “nie powiększy się”.

9To5Mac zrobił porównanie obecnej generacji do wizualizacji nadchodzącego modelu. Warto zauważyć, że przez zmniejszenie krawędzi Apple będzie musiało zaokrąglić ekran podobnie jak w iPhone X. Powiększenie wyświetlacza i zachowanie dotychczasowych rozmiarów zegarka przyczyniłoby się do lepszej użyteczności gadżetu.

Nowe iPad’y Pro niczym iPhone X

Analityk poruszył również temat nowych tabletów z linii Pro. Przewiduje on, że na jesieni zostaną zaprezentowane dwa modele: 12,9-calowy (następca obecnego modelu) oraz 11-calowy. Kuo jest niemal pewien tego, że oba urządzenia zostaną pozbawione fizycznego przycisku Touch ID na rzecz Face ID.

Na wizualizacji amerykańskiego portalu możemy zauważyć, że urządzenia mają bardzo cienkie ramki okalające wyświetlacz – zgodnie z rozważaniami analityka. Większy iPad miałby zachować proporcje obecnego modelu, natomiast nowy 11-calowy miałby “wejść” w obudowę obecnego 10,5-calowego iPad’a Pro.

Niejasną sprawą pozostaje kwestia tzw. “notcha”, czyli wcięcia w górnej części wyświetlacza dobrze znanego z iPhone’a X. Kuo zauważa, że implementacja tego rozwiązania byłaby bardzo prosta, jednak nie do końca wiadomo, co ostatecznie postanowią włodarze Apple.

 

Źródło&Foto: 9To5Mac

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *