AirPods 2 z bezprzewodowym ładowaniem oraz mata AirPower już na jesieni?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Ming-Chi Kuo “atakuje” nas swoimi raportami w ostatnim czasie. W jego najnowszym wpisie możemy przeczytać o tym, że Apple rozpocznie masową produkcję nowych AirPods’ów oraz maty indukcyjnej AirPower w trzecim kwartale bieżącego roku.

Nadchodzące nowości – będzie drożej

Nic nie stoi na przeszkodzie, by AirPods 2 oraz AirPower zostały zaprezentowane już we wrześniu. W tym samym czasie swoją premierę miałyby trzy nowe iPhone’y oraz Apple Watch Series 4. Drugi sugerowany termin to październik, kiedy to swoją premierę będą miały nowe iPad’y Pro oraz komputery Mac.

Słuchawki będą zapewne droższe od swoich poprzedników. Wszystko to przez zwiększenie ceny jednego z głównych komponentów – płytki drukowanej RFPCB. Dodatkowo AirPods 2 pojawią się z etui, które będzie wspierać bezprzewodowe ładowanie (to również będzie miało wpływ na końcową cenę produktu).

AirPower coraz bliżej

Nowe słuchawki – jak już wcześniej wspomnieliśmy – będą wyposażone w etui ze wsparciem dla bezprzewodowego ładowania. Przewidywania Kuo na temat ich premiery wraz z matą AirPower mają sens, wszak drugi z produktów pozwala na ładowanie trzech urządzeń jednocześnie. Dodatkowo wspiera on standard ładowania Qi. I tak dla przykładu będziemy mogli ładować naszego iPhone’a, Apple Watch oraz AirPods w tym samym czasie. Zaoszczędzony czas będzie można przeznaczyć na bardziej produktywne zajęcie.

Sam Mark Gurman z Bloomberg napisał, że AirPower pojawi się na rynku “nie później, niż we wrześniu”. Zasugerował również, że ich cena nie powinna przekroczyć 150 dolarów, co przekłada się na około 700 złotych. Pokrywa się to z wcześniejszymi doniesieniami na temat ceny produktu. A Wy – zacieracie już ręce na nowe słuchawki lub ładowarkę indukcyjną z logo Waszego ulubionego producenta? My nie możemy się już doczekać!

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *