Zdjęcia szklanych paneli do nadchodzących iPhone’ów

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Ben Geskin, znany technologiczny „leaker” udostępnił na swoim twitterowym profilu zdjęcia trzech przednich paneli. Idealnie pasują do wcześniej podawanych informacji na temat tegorocznych iPhone’ów.

Szklane panele potwierdzeniem dotychczasowych informacji?

Geskin przedstawił trzy panele, które z dużym prawdopodobieństwem znajdziemy w najnowszych smartfonach od Apple. Patrząc na samą ich wielkość można uzyskać potwierdzenie wcześniejszych informacji na temat urządzeń, które zostaną zaprezentowane w tym roku. Zgadzają się chociażby takie parametry jak wielkość paneli czy grubość ramek okalających wyświetlacz.

 

Mowa oczywiście o: 5,8” iPhone X drugiej generacji, 6,5” iPhone X Plus oraz 6,1” iPhone z ekranem LCD (odpowiednio tańszy od reszty modeli). Ben twierdzi również, że model pośredni ma zostać wyposażony w grubsze ramki.

 

Warto zauważyć, że tzw. „notch” wydaje się być mniejszy tylko w największym modelu. Nie doszukiwalibyśmy się tutaj zmian w procesie technologicznym. Wszystko to spowodowane jest proporcją ekranu do wcięcia.

Pozytywny wygląd

Ben poszedł o krok dalej – postanowił nałożyć zdjęcie przednich paneli na opublikowane ostatnio rendery nadchodzących urządzeń (pojawiły się na portalu wylsa.com). Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo profesjonalnie.

Zdjęcie paneli może sugerować, że dostawcy zaczęli produkcję odpowiednich komponentów. Trzeba jednak pamiętać, że nie mamy stuprocentowego potwierdzenia, że zdjęcia te pochodzą z fabryki powiązanej z Apple. Mając na uwadze wszystkie poprzednie newsy można śmiało przypuszczać, że tak właśnie będą prezentować się tegoroczne smartfony od firmy zarządzanej przez Tima Cook’a.

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *