Xiaomi Mi Mix 2 zbiera pozytywne opinie.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W tym roku swoją premierę miał następca bardzo udanego modelu Xiaomi Mi Mix (pierwszy “bezramkowy” smartfon, który zapoczątkował modę na wąskie ramki). Trzeba przyznać, że podniósł on poprzeczkę jeszcze wyżej.

Xiaomi Mi Mix 2 śmiało może rywalizować z iPhonem X lub Note 8

W internecie znajdziemy bardzo dużo filmów z pierwszych wrażeń, testu wytrzymałości czy wrażeń po X miesiącach użytkowania. Wiele osób w bardzo pozytywny sposób wypowiada się o Xiaomi Mi Mix 2. Podkreślają, że zostały poprawione (bardziej lub mniej) bolączki znane z pierwszego modelu. Warto dodać, że jest to obecnie flagowy model chińskiego producenta, który na pewno deklasuje pozostałe firmy (np. Samsung, Apple) pod jednym względem.

Chodzi oczywiście o pieniądze. Pamiętajmy, że chcąc porównać go z iPhonem X lub Note 8 od Samsunga musimy zdać sobie sprawie, iż Xiaomi Mi Mix 2 jest tańszy odpowiednio 3 i 2 razy od wspomnianych wyżej modeli. Jeśli więc komuś nie zależy na marce, ekosystemie, a niezawodność, oszczędność i wielozadaniowość jest ważna to wybór jest banalnie prosty: #XiaomiLepsze.

Przejdźmy jednak do samego urządzenia. W najnowszym modelu dostajemy jeszcze mocniejsze podzespoły (w tym 6GB RAM), nowe proporcje ekranu i – co najważniejsze – równe odstępy ramek z 3 stron (lewa, prawa i góra). Dzięki temu (plus zaokrągleniu ekranu) mamy wrażenie, że ramki w tym telefonie nie istnieją. Recenzenci zwracali również uwagę na poprawę chwytu samego smartfona.

Bateria i polski język to kolejne atuty tego urządzenia

Praktycznie w każdej z recenzji, które obejrzałem chwalona była bateria (3400mAh). Półtorej dnia pracy to żaden problem dla opisywanego urządzenia. Jeśli więc zależy Ci na długim czasie pracy smartfona – wybór znów okazuje się prosty. Chciałbym wspomnieć o jeszcze jednej, bardzo ważnej rzeczy.

Mianowicie zdaje sobie sprawę, że nie każdy z Was jest w stanie wydać 3, 4, 5 czy 6 tysiecy złotych na smartfon. Zapewne biorąc pod uwagę możliwość kupna Xiaomi Mi Mix 2 cena będzie jednym z ważniejszych kryteriów. Na pewno zapoznasz się z ofertą anglojęzycznych portali aukcyjnych, które oferują sprzedaż tytułowego urządzenia z Chin. I w tym momencie pojawia się bardzo dobra wiadomość.

Otóż zamawiając taki smartfon z jego lokalnego rynku z łatwością ustawisz polski język (swego czasu Xiaomi miało z tym problem w swoich urządzeniach). Jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ nie każdy z nas opanował język angielski, by móc obsługiwać anglojęzyczne urządzenie.

Podsumowując, Xiaomi Mi Mix 2 to solidne urządzenie

W większości materiałów znajdziecie informacje na temat tego, że jest to najlepszy produkt, jeśli chodzi nam o zależność cena/jakość. Kilka osób miało zastrzeżenia do przedniego aparatu i dość dużego rozmiaru (dla jednych zaleta, dla innych z kolei wada), jednak końcowa ocena wskazywała na fakt, iż jest to bardzo udany smartfon.

 

Foto: 1234


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS: +48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *