Xiaomi Mi Mix 2S oficjalnie dostępny w Polsce! Cena robi robotę.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W dniu wczorajszym ruszyła oficjalna polska premiera najnowszego smartfona Xiaomi – Mi Mix 2S. Jest trochę drożej, ale nadal to świetna relacja cena/jakość. Sprawdźcie sami!

Xiaomi Mi Mix 2S w końcu dostępny!

W sklepach znalazły się aż dwie konfiguracje. Pierwsza z nich ma do zaoferowania 6 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej, druga natomiast 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci na dane. Jest jeszcze trzecia konfiguracja (8 GB RAM, 256 GB pamięci wbudowanej), która niestety nie trafiła (ani nie trafi) do oficjalnej polskiej sprzedaży.

Osoby zainteresowane kupnem nowej słuchawki o od Xiaomi powinny pamiętać, że urządzenie nie zostało wyposażone w slot kart microSD. Warto więc poważnie zastanowić się nad pojemnością smartfona.

Sprzedaż rozpoczęła się w dniu wczorajszym, a urządzenie jest już dostępne chociażby w oficjalnych punktach Mi Store (np. C.H. Arkadia w Warszawie) czy strefie Xiaomi na Allegro. Do wyboru mamy również dwie wersje kolorystyczne: białą oraz czarną.

Cena czyni cuda?

Jak już wcześniej wspomniałem, nowy Xiaomi Mi Mix 2S będzie dostępny w dwóch wariantach. Oto jak prezentują się ich ceny:

  1. Xiaomi Mi Mix 2S – 6 GB RAM, 64 GB pamięci wbudowanej – 2599 złotych
  2. Xiaomi Mi Mix 2S – 6 GB RAM, 128 GB pamięci wbudowanej – 2799 złotych

Na pierwszy rzut oka widać, że 200 złotych za 50% więcej pamięci wbudowanej to mała różnica. Zauważalne dysproporcje cenowe pojawią się w momencie porównania naszych krajowych cen do tych, które oferowane są na oficjalnej stronie producenta.

I tak podstawowy model został wyceniony na 3299 juanów (około 1800 złotych). Wariant z podwojoną pamięcią wbudowaną to wydatek 3599 juanów, co w przeliczeniu daje nam około 1950 złotych. Podsumowując, urządzenie ma wręcz idealnie zachowane proporce cena/jakość, a to staje się coraz ważniejsze. W końcu większość topowych urządzeń zaczyna się w okolicach 3500 złotych – Xiaomi w przy tym to wręcz okazja, z której należy korzystać!


Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *