Xioami Mi Gaming Laptop to moc Razer Blade za połowę jego ceny!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Xiaomi nie raz pokazało, że jest w stanie stworzyć porównywalny lub lepszy produkt od swojej konkurencji za dużo mniejsze pieniądze. Nasze serca skradli smartfonami o bardzo dobrym współczynniku cena/jakość czy oczyszczaczami powietrza, które stoją “w co drugim domu”. Teraz chiński gigant chce zdeklasować rywali na zupełnie nowym polu.

Xiaomi ponownie zaskoczyło

Dla mniej zorientowanych użytkowników, Xiaomi ma w swoim portfolio laptopy, które do złudzenia przypominają MacBooki Pro od Apple. Charakteryzują się dobrą relacją cena/jakość jak również niską ceną i nienagannym wykonaniem. Widać było to za mało, ponieważ firma weszła na zupełnie nowe pole, tj. rynek gamingowych laptopów. Tak oto powstał Mi Gaming Laptop, który ma oferować wydajność Razer Blade za połowę jego ceny.

Mi Gaming Laptop to połączenie zeszłorocznego Mi Notebook Pro i Razer Blade. Można łatwo zauważyć miks pomiędzy gamingowym designem i patentami, a dbałością o każdy detal jak w produktach giganta z Cupertino. Wzorowanie się na urządzeniach z kompletnie różnych grup pozwoliło zachować ciekawy wygląd i bardzo dobre podzespoły.

Mi Gaming Laptop – specyfikacja

  1. 7-mej generacji, czterordzeniowy procesor Intel Core i7-7700HQ;
  2. karta graficzna Nvidia GeForce GTX 1060 (tańszy model: GTC 1050Ti);
  3. 16 GB pamięci RAM (tańszy wariant z 8 GB pamięci RAM);
  4. pamięć wewnętrzna: 256 GB SSD + 1 TB HDD (tańszy: 128 SSD);
  5. wymiary: 364 x 265,2 x 20,9 mm;
  6. waga: 2,7 kg;
  7. specjalny system chłodzący (2 wentylatory, specjalne rurki odprowadzające ciepło w układzie 3+2, ciepłe powietrze wydostawać się będzie aż 4 otworami);
  8. nagłośnienie: Dolby Sound + Sony Hi-Res, gniazdo słuchawkowe ze zintegrowanym wzmacniaczem;
  9. profesjonalna, gamingowa, klawiatura (podświetlenie w pełnej palecie RGB);
  10. porty: 4x USB-A, 2x USB-C (nie Thunderbolt 3), pełnowymiarowe złącze HDMI, slot kart SD

Cena zdeklasuje rywali

Chiński producent zdążył nas już przyzwyczaić do bardzo przystępnych cen swoich produktów. Nie inaczej będzie w przypadku najnowszego laptopa. Wyższa wersja laptopa (z grafiką GTX 1060) ma kosztować około 1440 dolarów, co daje nam około 6000 złotych z wliczonym już podatkiem. Tańsza opcja wyposażona w kartę GTX 1050Ti uszczupli naszą kieszeń o około 960 dolarów, co da nam kwotę circa 4000 złotych.

O wyższości wspomnianego modelu nad konkurencją, na przykład Razer Blade czy laptopy Asus z seri ROG nie można jeszcze mówić. Potrzeba czasu i testów porównawczych wspomnianych modeli. Można jednak przypuszczać, że będzie to łakomy kąsek dla wszystkich tych, którzy szukają gamingowego laptopa w rozsądnych pieniądzach.

 

 

Źródło: ComputerBaseXiaomi

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *