Złotówki dostępne w iTunes i App Store i iCloud!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Złotówki zagościły dziś w App Store, iCloud, iTunes i Apple Music. Stawki są dużo lepiej zbalansowane, niż początkowo zakładano. Skupcie się na cenie utworów muzycznych i planie taryfowym chmury, ponieważ ceny są bardzo konkurencyjne.

iTunes – stawki

Jeśli przyjrzymy się stawkom,  które miały obowiązywać po przejściu na polską walutę to lekko się zdziwimy. Oczywiście w pozytywnym aspekcie, ponieważ ceny w iTunes plasują się na niższym pułapie, niż pierwotnie zakładano. I tak za jeden utwór zapłacimy minimum 2,99zł.

Warto dodać, że przed zmianą, najtańszy utwór kosztował 1,29 euro, co równało się kwocie prawie 5 złotych. Nie pozostaje nic innego jak czekać na promocje w iTunes.

App Store – stawki

Z dniem dzisiejszym w App Store również zapłacimy w naszej walucie. Jest to o tyle dobra informacja, że nie będziemy obciążani dodatkowymi kosztami przewalutowania z euro na złotówki.

Ciekawe jak do promocji będą podchodzili deweloperzy aplikacji. Nie ma co ukrywać, że teraz promocje będą bardziej korzystne dla użytkowników z Polski. Warto dodać, że nie wszystkie aplikacje przeszły jeszcze na polską walutę. Jedną z nich jest Tweetbot, którego cena nadal wynosi 10,99 euro.

iCloud – plany za złotówki

Oczywiście nie mogło zabraknąć zmiany w planie taryfowym iCloud. Teraz za powiększenie pakietu dyskowego zapłacimy w polskiej walucie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *