Apple błyskawicznie zareagowało na problemy YouTubera z procesorem Intel Core i9

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Apple w końcu posłuchało głosu YouTuberów. Błyskawicznie zareagowano na błąd, który został znaleziony przez jednego z twórców.

Zamrażarka lekiem na wolną pracę

Chodzi oczywiście o odkrycie, którego dokonał Dave Lee. Mianowicie użytkownik jako pierwszy zauważył problemy z pracą najnowszego procesora Intel Core i9, który montowany jest w odświeżonej wersji MacBook’a Pro. W swoich pierwszych publikacjach opisywał on problem podczas renderowania materiałów wideo.

Nowy procesor stwarzał duże problemy na tle wydajnościowym. Aby osiągnąć satysfakcjonujący wynik, YouTuber musiał umieszczać swoje urządzenie w zamrażarce. Różnica w działaniu była bardzo duża (nowy Mac chodził dużo wolniej, niż jego wersja z 2017 roku).

Apple sprostało wyzwaniu

Po publikacji swojego materiału do Dave’a odezwały się osoby pracujące w firmie Tima Cook’a. Tu warto zauważyć, że taka sytuacja nie występuje zbyt często. Po wnikliwej rozmowie, odpowiedni pracownicy wydali specjalną łatkę, która miała za zadanie usunąć problem opisywany przez YouTubera.

Lee twierdzi, że po zaktualizowaniu tegorocznego MacBook’a Pro działa on około 30-35% szybciej, niż model z 2017 roku. Zaobserwował on również znaczną poprawę ogólnej wydajności, dzięki czemu nie musi się już posiłkować zamrażarką.

Twórca zwraca również uwagę na fakt ogólnej wydajności procesora i9 w produkcie Apple. Może nie wykorzystuje on pełnej mocy tak jak w przypadku laptopów konkurencji, jednak samo urządzenie ratuje się swoimi gabarytami i designem, co dla wielu może być ważniejsze nawet w tej klasie urządzeń.

Źródło&Foto: iClarified

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *