Apple i 270 milionów wyświetlaczy 2018 roku. Nowe iPhone’y skazane na sukces?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Wcześniej pisaliśmy jakoby Apple miało mniejszych ilość zamawianych wyświetlaczy przeznaczonych dla iPhone’a X. Tymczasem kilka dni temu pojawiły się nowe informację. Można wnioskować, że gigant z Cupertino zamówi w tym roku rekordową ilość wyświetlaczy dla swoich urządzeń. Mowa tutaj o liczbie aż 270 milionów sztuk.

Kolejne nowości

To właśnie tajwański portal DigiTimes jest odpowiedzialny za zamieszanie związane z Apple. Mianowicie redakcja opublikowała news, z którego wynik, że dostawcy Apple dostarczą w tym roku około 270 milionów sztuk wyświetlaczy. Redaktor powołuje się na informacje pochodzące od ludzi współpracujących bezpośrednio z firmą Tima Cook’a.

Jak wiadomo, około 50% wszystkich wyświetlaczy będą wykonane w technologii OLED. W publikacji możemy przeczytać, że kolejne 50 milionów sztuk mają trafić do rzekomego iPhone’a X Plus. Ostatnie 75 milionów sztuk zostaną najprawdopodobniej zamontowane w 5,8-calowym urządzeniu (tani iPhone?).

Apple poszerza portfolio?

Pozostałe ~15 milionów sztuk to wyświetlacze LCD, które będą przeznaczone dla modeli iPhone SE (może i SE2, o ile zostanie zaprezentowany) oraz iPhone 8. Należy również pamiętać, że w czerwcu ma zostać zaprezentowany nowy, 6,1-calowy iPhone, który będzie budżetowym rozwiązaniem. Według doniesień będzie wyposażony w zupełnie nowy tym wyświetlacza LCD “Full Active”.

Producentem nowego ekranu będzie firma Japan Display. Jedynym wymogiem, które musi spełnić urządzenie, by zostać wyposażone w LCD “Full Active” to cienkie ramki (po 0,5mm z każdej strony). Dzięki temu mielibyśmy urządzenie praktycznie bezramkowe.

 

Źródło: MacRumors

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *