iPhone X w zupełnie nowej odsłonie już w marcu? Wszystko wyjaśni się za kilka dni.

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Najnowsze informacje donoszą, że Apple nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa związanego z modelem X. Czy w marcu zobaczymy iPhone’a X w kolorze Blush gold (rumiane złoto)?

iPhone X w nowej odsłonie

Już w ubiegłym roku, zaraz po premierze wspomnianego wyżej modelu, pojawimy się plotki na temat nowej opcji kolorystycznej. Mowa tutaj o Blush gold (rumiane złoto) lub “miedziane złoto”, która ciekawie prezentuje się na wizualizacjach. Jest on bardzo podobny do koloru złotego oferowanego w modelach 8 i 8 Plus.

2 dni temu pojawiły się nowe informacje, które dają cień szansy na nową wersję kolorystyczną topowego urządzenia od Apple. Niejaki Ben Geskin, który słynie z upubliczniania przecieków ze świata branży technologicznej, twierdzi, że jest szykowana nowa odsłona iPhone’a X.

Geskin atakuje

Znana jest również nazwa kodowa wspomnianego urządzenia – D21A. Geskin twierdzi, że iPhone X w nowych barwach wszedł już do masowej produkcji i zostanie pokazany w marcu. Na Twitterze, gdzie zamieścił informacje o nowym modelu, było wiele “negatywnych” komentarzy. Ludzie mieli wiele wątpliwości, co do jego publikacji. Autor odparł, że omawiana wersja kolorystyczna jest prawdziwa, a Apple najwidoczniej zostawiła “3 kolor na potem”.

https://twitter.com/VenyaGeskin1/status/896400980547338240

W całym tym przecieku nie byłoby nic dziwnego, jednak są dwie rzeczy, które pozwalają brać słowa Bena na poważnie. Po pierwsze, gigant z Cupertino organizuje konferencję 27 marca w Chicago. Druga sprawa, dokładnie rok temu, w marcu, Apple pokazało limitowaną, czerwoną wersję iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus (PRODUCT)RED. Czy iPhone X w złotym kolorze jest możliwy? Tego dowiemy się za niespełna 6 dni.

 

Źródło: Ben Geskin, Foto: Michael Flux

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *