Pierwszy salon Xiaomi w Polsce. Otwarcie 24 marca w Krakowie!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W Warszawie istnieje już oficjalne stoisko w holu głównym galerii Arkadia, jednak nie jest ono na tyle prestiżowe, co salon. W związku z tym, już 24 marca w Krakowie (C.H. Serenada) zostanie otworzony pierwszy salon Xiaomi.

Najważniejsze informacje

Na oficjalnym profilu Mi Polska została zamieszczona informacja odnośnie wspomnianego wyżej otwarcia. Centrum handlowe, w którym będzie realizowana impreza znajduje się przy al. Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41. Xiaomi Store ma się mieścić na 2 piętrze, vis a vis Platinet.

Już za 12 dni, w sobotę 24 marca wielkie otwarcie pierwszego w Polsce salonu Xiaomi!To nowe miejsce na mapie Polski, w którym będziecie mieli okazję zapoznać się z naszą ofertą!

Opublikowany przez Xiaomi Polska Poniedziałek, 12 marca 2018

Otwarcie sklepu na nastąpić o godzinie 12. W komentarzach firma zapewnia, że na pierwszych szczęśliwców będą czekały super promocje. Dziś można już odsłonić rąbek tajemnicy, związany z rabatami.

Promocje przy otwarciu

Przeważnie na otwarciach są dostępne urządzenia w promocyjnych cenach, które zwykle sięgają – 5-15% bazowej ceny. W tym wypadku Mi Polska poważnie przyłożyło się do otwarcia. Otóż w dniu otwarcia będziemy mogli zakupić 20 egzemplarzy Xiaomi Redmi 4X w cenie 49 złotych. Ktoś powie, że to telefon z najniższej półki, jednak nie każdy z nas musi, ale i bardzo często nie chce używać topowego smartfona, na który musiałby przeznaczyć kilka tysięcy złotych.

Dodatkowo będziemy mogli zakupić 100 sztuk Xiaomi Mi A1 32GB za skromne 499 złotych. Telefony to nie jedyne urządzenia, które w tym dniu zostaną objęte promocją. Na klientów będzie czekało bowiem 100 egzemplarzy popularnego oczyszczacza powietrza Mi Purifer 2 w cenie 399 złotych jak również 100 par słuchawek Mi In-Ear Basic w cenie 10 złotych.

Bez wątpienia jest to interesująca oferta dla osób, które nie lubią przesadzać z wydatkami na wszelakiej maści elektronikę. Aby mieć w czym wybierać, polecam udać się na kilka godzin przed otworzeniem galerii – kolejka będzie zapewne gigantyczna. Taki technologiczny Lidl nam się szykuje (hihi).

 

Źródło: Mi Polska@PanGadzetPL

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *