Apple Pay zapowiedziany w Polsce. Tim Cook potwierdza!

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

Od dawien dawna był wałkowany temat Apple Pay w Polsce. Brały się za niego serwisy bardziej lub mniej związane z szeroko pojętą technologią. W dniu wczorajszym CEO Apple, Tim Cook na telekonferencji z inwestorami potwierdził, że w najbliższych miesiącach Apple Pay trafi do Polski, Ukrainy i Norwegii.

Apple Pay już niedługo w Polsce

Warto podkreślić, że jest to pierwsza, oficjalna informacja związana z usługą płatności oferowaną przez amerykańskiego giganta. Podobne informacje wypłynęły w naszym kraju kilka miesięcy temu. Ich autorem był Marcin Pawłowski pełniący funkcję dyrektora obszaru marketingu detalicznego i rozwoju banku BZ WBK.

W swojej wypowiedzi poinformował bowiem, że firma, w której pracuje prowadzi zaawansowane rozmowy z Apple na temat wprowadzenia ich formy płatności do naszego kraju. Na tamtem moment nie były jednak znane jakiekolwiek szczegóły, które mogłyby dać głębszy pogląd na całą sprawę.

Nie należy również liczyć na to, że usługa od razu będzie dostępna we wszystkich bankach działających na terenie Polski. Zapewne pierwsze wprowadzą ją Ci, którzy wcześniej prowadzili rozmowy związane z Apple Pay. Na ten czas pozostaje nam jedynie czekać na dalsze poczynania giganta z Cupertino i polskich banków. O postępach będziemy Was na bieżąco informować.

 

Źródło: Apple Financial Results – Q2 2018

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *