AppleOS możliwą hybrydą macOS oraz iOS?

Oceń stronę
[Ocen: 0 Średnia: 0]

W ostatnim czasie coraz więcej zaczyna mówić się na temat ujednolicenia systemów Apple. Różni analitycy przewidują, że w ciągu kilku najbliższych lat w portfolio Apple będzie jeden system – AppleOS, który raz na zawsze połączy świat desktopowych urządzeń z przenośnymi.

Przyszłość Apple leży w konsolidacji dwóch systemów?

WWDC 2018 tuż za rogiem, więc jest to idealny moment na prześledzenie najciekawszych wizualizacji związanych z systemami Apple oraz urządzeniami. Przeglądając najdalsze zakamarki internetu trafiłem na bardzo ciekawa wizualizacje systemu operacyjnego pewnego designera.

Aurélien Salomon – bo o nim właśnie mowa – jest twórcą projektu AppleOS. Według niego amerykański gigant wybrałby właśnie taką nazwę dla systemu, który łączyłby ze sobą macOS oraz iOS. Dodam również, że nigdy wcześniej nie spotkałem się z podobną wizualizacja, która tak ciekawie łączy elementy mobilnego i „desktopowego” systemu. Najbardziej do gustu przypadły mi animacje okien, które wyglądają wręcz imponująco. Zobaczcie sami!

AppleOS – zdjęcia oraz film

 

Źródło&Foto: Aurélien Salomon

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie serwisu albo chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej ekipie wpadaj na sociale:

FB: ZbitaSzybka Fanpage
IG: ZbitaSzybka
TT: ZbitaSzybka

MASZ USZKODZONEGO IPHONE’A? INNY SERWIS NIE PODJĄŁ SIĘ NAPRAWY? WPADAJ DO ZBITASZYBKA SERWIS!

TWÓJ XIAOMI MI6 NIE CHCE SIĘ WŁĄCZYĆ, NIE UZNALI CI GWARANCJI W HUAWEI? ZAPRASZAMY DO JEDNEGO Z NASZYCH PUNKTÓW SERWISOWYCH!

Znajdziesz nas w: Warszawie, Gdyni, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsk Główny, Rzeszowie, Gdańsk Wrzeszcz, Łódź, Katowice.

ZbitaSzybka serwis iPhone, MacBook, iPad, iPod, Xiaomi, Huawei. ZADZWOŃ DO NAS+48 792 72 44 44 lub +48 792 11 44 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *